امیدواری شبنم قلی‌ خانی برای پخش زودهنگام «سرزمین کهن» | اتاق خبر
کد خبر: 331369
تاریخ انتشار: 29 فروردین 1395 - 09:28
شبنم قلی‌خانی درباره‌ی ارزیابی‌اش از برنامه‌های نوروزی تلویزیون با تأکید بر اینکه ویژه برنامه‌های سرگرم‌کننده تلویزیون جذاب بودند از برنامه «شب کوک» به عنوان یکی از برنامه‌های جالب تلویزیون یاد کرد.

به گزارش اتاق خبر، شبنم قلی‌خانی که به مدت چهار سال از تلویزیون و سینما دور بوده است درباره‌ی آخرین حضورش در مجموعه «سرزمین کهن» کمال تبریزی گفت: وقتی یک وقفه‌ی طولانی در کار به وجود می‌آید، بازیگران به ناچار سر کارهای دیگر می‌روند و این اتفاق امری طبیعی است.

 
قلی‌خانی در «سرزمین کهن» نقش همسر وحید، شخصیتی که شهاب حسینی آن را ایفا می‌کند، بازی کرده است.
 
او با اشاره به خداحافظی شهاب حسینی با پروژه «سرزمین کهن» و وقفه طولانی که در ساخت فاز جدید این مجموعه رخ داد، یادآور شد: سال 89 در این مجموعه حضور داشتم که مربوط به فاز دوم «سرزمین کهن» می‌شد و اکنون که فاز سوم این مجموعه ساخته می‌شود حضور ندارم.
 
 
شبنم قلی‌خانی - سرزمین کهن
این بازیگر درباره‌ی وقفه طولانی که در این مجموعه و زمان پخش آن پیش آمد، توضیح داد: چهار سال در ایران نبودم و آخرین کارم مجموعه خوب آقای تبریزی بود اما زمانی که به ایران برگشتم دوست داشتم این مجموعه پخش شود که با مشکل روبه‌رو شد. مجموعه «سرزمین کهن» کار بسیار خوبی است و امیدوارم به‌زودی پخش شود. در واقع کار کردن با آقای تبریزی برای من لذت‌بخش بود.
 
او در پاسخ به این پرسش که آیا به تازگی پیشنهاداتی برای حضور در مجموعه‌های تلویزیونی داشته‌اید؟ گفت: پیشنهاداتی داشته‌ام اما به دلیل اینکه دوباره شروع کارم است می‌خواهم تصمیمات بهتری در مورد کارهایم بگیرم تا اشتباهی صورت نگیرد.
 
قلی‌خانی در پایان نسبت به برنامه‌های کودک تلویزیون در ایام عید ارزیابی مثبتی داشت و عنوان کرد: خیلی بهتر است که کودکان به جای استفاده از کارتون‌هایی که خریداری می‌کنند پای تلویزیون بنشینند و برنامه‌های کودک را تماشا کنند.
 
او سپس از برنامه «عمو پورنگ» به عنوان یکی از برنامه‌های موفق در تلویزیون یاد کرد.
منبع:ايسنا
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید