بارش برف در محور کرج - چالوس | اتاق خبر
کد خبر: 331525
تاریخ انتشار: 21 فروردین 1395 - 13:11
رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه های کشور گفت: در حال حاضر بارش برف در محور کرج چالوس ادامه دارد و ترافیک این محور روان گزارش شده است.

اتاق خبر: سرهنگ نادر رحمانی رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشوربا اشاره به آخرین وضعیت جوی در محورهای مواصلاتی اظهار داشت: طبق آخرین گزارشات دریافتی از مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور هم اکنون در باند جنوبی آزاد راه کرج- قزوین از ترمینال‌ شهید کلانتری تا پل استاندارد و در باند جنوبی آزاد راه تهران- کرج  از پل پردیس تا پل کلاک ترافیک نیمه سنگین گزارش شده و در سایر جاده‌ها و معابر کشور وضعیت ترافیکی عادی و روان گزارش شده است.

وی در ادامه افزود: بر همین اساس در  محور کرج- چالوس محدوده کندوان‌ بارش برف و در استان‌های سمنان، شرق تهران، البرز، در اکثر محورها  و در استان‌های یزد محور یزد- شیراز، مازندران محورهای فیروزکوه، شیرگاه‌، گردنه گدوک و ارتفاعات لویزان بارش باران گزارش شده و در سایر راه‌ها و محورهای مواصلاتی کشور وضعیت جوی آرام گزارش شده است.

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور اضافه کرد: محورهای شمشک - دیزین‌ و پونل‌ - خلخال کماکان تا اطلاع ثانوی مسدود است.

سرهنگ رحمانی گفت: محور بنجان - هیرمند در استان سیستان و بلوچستان که به دلیل طغیان رودخانه از ساعت ۲۲:۴۰ دقیقه شب گذشته مسدود شده بود مجددا از ساعت ۷ صبح امروز بازگشایی شد.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید