شهرداری نباید بدهی ۱۲میلیارد تومانی روشنایی تونل ها را پرداخت کند | اتاق خبر
کد خبر: 331653
تاریخ انتشار: 21 فروردین 1395 - 21:22
معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری پایتخت تاکید کرد: مدیریت شهری تهران به شرکت برق بدهی ندارد.

اتاق خبر:قدرت الله گودرزی، در واکنش به سخنان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در صحن شورای شهر که از بدهی ۱۲میلیارد تومانی شهرداری پایتخت بابت برق تونل‌های شهری به این شرکت خبر داده بود، گفت: این مبلغ که به عنوان بدهی شهرداری تهران اعلام شده است، صحیح نیست.

وی با تاکید بر اینکه بدهی اعلام شده مربوط به مکان هایی است که استفاده عام دارد، افزود: با مسئولان شرکت برق بارها مکاتبه کرده، بحث های بسیاری انجام داده و به آنها اعلام کرده ایم که شهرداری تهران نباید بابت روشنایی معابر، تونل ها و مکان های عمومی مبلغی را پرداخت کند.

گودرزی  تصریح کرد: اداره حقوقی شهرداری تهران نیز در حال پیگیری این موضوع است و قطعا آن را به سرانجام خواهد رساند.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری  پایتخت با بیان اینکه نباید این عدد به عنوان بدهی های شهرداری اعلام شود، خاطرنشان کرد: درهمین حال با توجه به گستردگی که ساختمان های شهرداری در سطح شهر دارند تا کنون هزینه مصرف برق، گاز، آب و تلفن آنان به موقع  پرداخت شده است.

گودرزی در پایان با تاکید مجدد بر اینکه شهرداری تهران  بدهی به  شرکت برق پایتخت ندارد، گفت: شهرداری هم اکنون از بسیاری از سازمان ها طلبکار است اما شرایط این سازمان ها را  نیز درک می کند و لزومی برای رسانه ای کردن  آن نمی بیند.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید