شکست خانگی چلسی مقابل سوانسی | اتاق خبر
کد خبر: 331771
تاریخ انتشار: 22 فروردین 1395 - 07:33
سوانسی در دیداری از هفته سی و دوم لیگ برتر دست به کار بزرگی زد و موفق شد چلسی را با یک گل در خانه از پیش رو بردارد.
 
به گزارش اتاق خبر، به نقل از ورزش سه، چلسی در دیداری کم اهمیت برای حفظ روند شکست ناپذیری اش در رقابت های لیگ برتر زیر نظر گاس هیدینک، به مصاف سوانسی در زمین این تیم رفت.

بازی بسیار سریع توسط هر دو تیم آغاز شد و اولین موقعیت جدی  در دقیقه 6 برای چلسی ایجاد شد. لوفتوس چیک می توانست در این دقیقه با ضربه خود دروازه سوانسی را باز کند اما ضربه او درون دستان فابیانسکی قرار گرفت.

در ادامه بازی متعادل دنبال شد و دو تیم حضور جسته گریخته ای درون محوطه جریمه یکدیگر داشتند. در دقیقه 25 سوانسی موفق شد دروازه چلسی را باز کند. دفع ناقص میازگا، مدافع میانی چلسی، به سیگوردسون، هافبک ایسلندی سوانسی، رسید تا این بازیکن با ضربه تمام کننده خود دروازه آمسیر بگوویچ دروازه بان چلسی را باز کند.

در ادامه نیمه اول بازیکنان سوانسی به خوبی توانستند با کنترل بازی اجازه خلق موقعیت جدی را به بازیکنان چلسی ندهند تا بازی در این نیمه با همان تک گل سیگوردسون به سود سوانسی خاتمه یابد.

نیمه دوم بر خلاف انتظارات با حملات بازیکنان سوانسی آغاز شد. آن ها در چند صحنه درون محوطه جریمه حریف خطرناک ظاهر شدند اما بگوویچ هوشیار عمل کرد و اجازه نداد که دوازه تیمش برای بار دوم در این دیدار باز شود.

بازیکنان چلسی در ادامه نیز نتوانستند موقعیت چندان خطرناکی را روی دروازه سوانسی ایجاد کننند. مدافعان سوانسی روز بدون اشتباهی را سپری می کردند و فابیانسکی نیز درون دروازه این تیم فوق العاده هوشیارعمل می کرد.

بازی با طی همان روال نیمه اول دنبال شد تا در نهایت سوانسی بتواند به یک پیروزی ارزشمند 1-0 در خانه خود مقابل چلسی دست پیدا کند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید