توضیحات مسلمان درباره شادی جنجالی | اتاق خبر
کد خبر: 331965
تاریخ انتشار: 22 فروردین 1395 - 18:43
شادی گل محسن مسلمان بار دیگر جنجال‌آفرین شد.

به گزارش اتاق خبر، محسن مسلمان به همراه فرشاد احمدزاده قول‌وقرارهایی برای شادی پس از گل گذاشته‌اند، برای سومین‌بار نیز شادیشان دردسرساز شد. دو بازیکن جوان پرسپولیس اولین برابر ذوب و یحیی اقدام به این نوع شادی کرده‌اند که خیلی‌ها دلیل آن را حضور یحیی گل‌محمدی اعلام کردند که با تکذیب مسلمان همراه شد. دومین شادی آنها نیز برابر علی دایی و صبای قم بود که دردسر دیگری را نیز برای این دو ساخت.

آنها روز گذشته نیز برابر ملوان در انزلی اقدام به این نوع شادی گل کردند که با برخورد و واکنش هواداران ملوان و بازیکنان این تیم همراه شد. مسلمان در این‌باره به خبرنگار ما گفت:  این یک شادی عادی بود و هیچ قصد و غرضی در آن وجود نداشت. بعد از گل پرسپولیس طبیعی بود که خوشحال باشیم و من با احمدزاده پیش از این شادی را انجام داده بودم و قصد بی‌احترامی به انزلی‌چی‌ها را نداشتم.

وی ادامه داد: من در ملوان بازی کرده‌ام و هیچ موضعی با هواداران و بازیکنان این تیم ندارم، روزهای خوبی را نیز به همراه این تیم پشت سر گذاشته‌ام و همانطور که گفتم شادیم فقط به خاطر گل پرسپولیس و قراری بود که با فرشاد احمدزاده گذاشته بودیم و هیچ قصد دیگری در آن وجود نداشت.

مسلمان درباره پیروزی در این بازی گفت: یکی از سخت‌ترین بازی‌هایمان را پشت سر گذاشتیم. بازی در انزلی برای هر تیمی سخت است و به هیچ وجه نباید به جایگاه ملوان نگاه کرد. آنها تیم قدر و فیزیکی هستند که در این بازی نیز شرایط سختی را برای ما به وجود آوردند. خوشحالم که به 3 امتیاز رسیدیم و شرایطمان در جدول اکنون فوق‌العاده است و این مساله باعث می‌شود تا ثانیه‌های پایانی به برد فکر کنیم.
مسلمان درباره بازی فیزیکی و درگیرانه گفت: بازی فوتبال است و همانطور که گفتم ملوانی‌ها نیز همواره فیزیکی بازی می‌کنند و جریان بازی در این دیدار به گونه‌ای رقم خورد که درگیری‌ها در آن زیادتر بود و هر دو تیم برای به ثمر رساندن نتیجه تیمشان تلاش می‌کردند. ما 5 بازی بزرگ دیگر داریم و همین‌طور با انگیزه و پرتلاش به کارمان ادامه خواهیم داد و امیدواریم به نتیجه لازم برسیم.

منبع: ورزش سه

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید