استوریج باید به ترکیب اصلی بازگردد | اتاق خبر
کد خبر: 331987
تاریخ انتشار: 22 فروردین 1395 - 19:54
کلوپ:
یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول عنوان کرد که دنیل استوریج باید تلاش کند تا به ترکیب اصلی این تیم بازگردد.
به گزارش اتاق خبر، در جریان دیدار دو تیم لیورپول و دورتموند در سیگنال آیدونا پارک،‌استوریج از روی نیمکت بازی را دنبال می‌کرد و این دیووک اوریجی بود که از ابتدا در میدان بود.حال کلوپ،‌استوریج را به چالش فرا می‌خواند و از او می‌خواهد خودی نشان داده و به ترکیب اصلی بازگردد.
سرمربی آلمانی گفت:"  من در باره چه کسی،‌کی،‌چگونه و ... تصمیم گیری نمی‌کنم. شکی در کیفیت استوریج نیست ولی او چگونه می‌تواند با این استراحت‌هایی که به او داده شده صد در صد آماده باشد؟ دنیل واقعا خوب کار کرده و مشکلی هم ندارد. فیکس نبودنش ربطی به موضوعی ندارد. در نیمه دوم به زمین رفت و خوب کار کرد.در موقعیت اول می‌توانست گلزنی کند و دنیل اینگونه است. مهاجمین زیادی در اختیار داریم ولی همه ی آنها به اعتماد به نفس و  باور نیاز دارند.تلاش می‌کنم این‌ها به مهاجمانم منتقل کنم ولی نه با ترکیب تیم."
کلوپ عنوان کرد که بازی به بازی درباره انتخاب مهاجمش تصمیم گیری می‌کند. او گفت:" این بهترین حالتی است که می‌توان داشت. نمی‌خواهم بین آنها رقابت ایجاد کنم. آنها باید در بهترین فرم باشند و در این صورت ممکن است هر دو (استوریج و اوریجی) فیکس شوند."
منبع: ورزش سه
94104

 

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید