داربی را دو بر صفر می‌بریم | اتاق خبر
کد خبر: 332030
تاریخ انتشار: 22 فروردین 1395 - 22:20
احمدزاده:
هافبک پر‌سپولیس می‌گوید با توجه به آمادگی تیمش می‌تواند استقلال را در داربی 82 با دو گل شکست دهد.

اتاق خبر: فرشاد احمدزاده، در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) پر‌سپولیس در جمع خبرنگاران درباره داربی 82 پایتخت، اظها‌ر کرد: این بازی حساسیت خاص خودش را دارد، ولی ما باید همه بازی‌ها را با موفقیت پشت سر بگذاریم و برای این کار همت و تلاش بازیکنان و حمایت هو‌اد‌ا‌ران را می‌خواهیم.

 او درباره این که آیا پر‌سپولیس با توجه به آمادگی نسبی‌اش نسبت به استقلال در بازی‌های گذشته می‌تواند این دیدار را پشت سر بگذارد، افزود: داربی از حساسیت خاصی برخوردار است و این طور نیست که تیم آماده حتما پیروز میدان شود. ما از هفته هفتم تا به حال نباخته‌ایم و این به خاطر شرایط کادرفنی و بازیکنان است.

 او در پاسخ به این سوال که آیا برای استقلال کری نمی‌خواند، گفت: ما می‌خواهیم قهرمان شویم و برای استقلالی‌ها در زمین کری می‌خوانم. برای ما فرقی نمی‌کند چه تیمی روبه‌روی تیم ما باشد و ما فقط برای پیروزی به میدان می‌رویم.

 احمدزاده در پاسخ به این سوال که آیا حساسیت‌های این دیدار روی او هم تاثیرگذار است ، گفت: ما در قالب خاصی بازی می‌کنیم و سعی می‌کنیم همین روند را در بازی‌ها ادامه دهیم. حساسیت این دیدار می‌تواند روی عملکرد بازیکنان تاثیرگذار باشد، ولی فکر می‌کنم که داربی را با پیروزی دو بر صفر پشت سر می گذاریم.

 هافبک پر‌سپولیس درباره جنجال برانگیز شدن خوشحالی دیروزش با محسن مسلمان، بیا‌ن‌ کرد: خوشحالی خاصی بود. چهار، پنج بازی است که این خوشحالی را انجام می‌دهیم و برای ما فرق نمی‌کند که استقلال باشد یا ملوان. شاید هر کسی برداشت مختلفی داشته باشد، اما ما فقط خوشحالی می‌کنیم.

 او درباره عدد "6" گفت: همه دنیا می‌دانند که "6" چه معنایی دارد.

 احمدزاده درباره عدد "24" نیز اظها‌ر کرد: 24 نماد کاپیتان ابدی ما است و جام قهرمانی را به خاطر او به دست می‌آوریم.

منبع: ایسنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید