Performancing Metrics

اقتصاد ایران بشدت به سیاست های بانکی وابسته است | اتاق خبر
کد خبر: 332211
تاریخ انتشار: 23 فروردین 1395 - 10:41
رئیس اتاق سمنان :
نشست مشترک رئیس اتاق با مدیریت امور شعب بانک اقتصاد نوین برگزار گردید

به گزارش اتاق خبر به نقل از خبرآنلاین علی اصغر جمعه ای رئیس اتاق سمنان فرهنگ سازی را نماد مطالبه اجتماعی خواند و بیان داشت : اقتصاد ایران بشدت به سیاست های بانکی وابسته است ، تا حدی که تمایل به کسب کار در جامعه بسیار کمرنگ شده است .


رئیس اتاق سمنان تدوین نقشه راه منسجم در شرایط پسا تحریم را مهم ارزیابی و تصریح کرد : پیچدگی ها و ارتباط به هم تنیده سیاست و اقتصاد شرایطی را بوجود آورده که ثبات سیاسی متضمن امنیت اقتصادی می باشد .
رئیس اتاق سمنان خاطر نشان کرد : با سیاست های پیش رو بانکی و اعمال سود به نقدینگی ، توسعه در بنگاههای اقتصادی اتفاق نخواهد افتاد .
این فعال اقتصادی تعامل و سرمایه گذاری مشترک بانک ها با فعالان اقتصادی را خواستار شد و ادامه داد : باید شرایطی مهیا گردد که سپرده ها و نقدینگی به سوی بورس و کسب کار هدایت گردد .
علی اصغر جمعه ای رقایت فی مابین بانکی را در ارائه خدمات به صاحبان صنایع مهم خواند و تصریح کرد : خدمات بانکی و مراودات بانک های داخل با بانکهای بین المللی باید بسیار گسترده شود .
در ادامه این نشست ویسی مدیر امور شعب بانک اقتصاد نوین استانهای مازنداران ، سمنان و گرگان ارائه خدمات به فعالان اقتصادی را بسیار مهم و تاثیر گذار قلمداد کرد و گفت : ارائه خدمات با سرفصل های همانند ضمانت های اعتباری ، گشایش اعتبار داخلی و تجارت بین الملل در دستور کار بانک اقتصاد نوین قرار گرفته است .
مدیر امور شعب بانک اقتصاد نوین تنوع و خدمات بانک مذکور را متمایز عنوان کرد و ادامه داد : تمام تلاش سیستم بانکداری این است که شرایط را از حالت رکود به رونق تغییر بدهیم .
قابل ذکر است بانک اقتصاد نوین در شهرستانهای سمنان و شاهرود دارای شعبه می باشد که خدمات بانکی به مشتریان ارائه می دهد .

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید