Performancing Metrics

تسهیل تردد ساکنان جوادیه با احداث دو پل عابر پیاده | اتاق خبر
کد خبر: 332480
تاریخ انتشار: 23 فروردین 1395 - 23:33
معاون فنی و عمرانی شهردار تهران از بهبود وضعیت تردد ساکنان جوادیه با ساخت و بهره برداری از دو پل عابر پیاده خبر داد.

اتاق خبر: علیرضا جاوید ضمن بیان این مطلب گفت: با توجه به اینکه با ساخت پل کابلی جوادیه امکان تردد برای مناطق اطراف به ویژه ۱۱، ۱۷ و ۱۹ فراهم شده بود اما مشکلاتی برای دسترسی های محلی ساکنان ایجاد کرده بود که مدیریت شهری تصمیم به طراحی و اجرای زیرگذر جوادیه گرفت.

وی با بیان اینکه اجرای این پروژه از سال ۹۲ شروع شد، ادامه داد: به دلیل عبور این پروژه از زیر خطوط راه آهن و همچنین وجود معارضان تاسیساتی از جمله خطوط برق فشار قوی  باعث شد تا اجرای این طرح به طول انجامد.  

معاون شهردار تهران ادامه داد: در مجموع هزینه ساخت و رفع معارضان پروژه زیرگذر جوادیه ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه در بر داشته است.

جاوید با اشاره به رفع مشکلات باقیمانده در خصوص ترددهای محلی بعد از افتتاح زیرگذر جوادیه بیان کرد: در حال حاضر بهره برداری از زیرگذر جوادیه ۸۰ درصد از مشکلات تردد ساکنان محلی این محدوده را رفع خواهد کرد.

همچنین سال گذشته شهرداری منطقه ۱۶ یک پل عابر پیاده با سازه ای منطبق با پل کابلی جوادیه به بهره برداری رساند. ضمن اینکه مقرر شد برای رفع مشکلات باقیمانده یک پل عابر پیاده دیگر در این محدوده توسط شهرداری منطقه ۱۶ احداث شود.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید