شانس زیادی برای صعود به جام جهانی داریم | اتاق خبر
کد خبر: 332810
تاریخ انتشار: 24 فروردین 1395 - 23:53
علی کفاشیان:
رئیس فدراسیون فوتبال درباره قرعه کشی مرحله نهایی رقابتهای انتخابی جام جهانی روسیه، گفت: ایران بازی‌های سختی را پیش روی خود دارد.

اتاق خبر: علی کفاشیان درباره قرعه‌کشی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ و همگروهی ایران با کره جنوبی، ازبکستان، سوریه، تایلند و چین گفت: با بیشتر این تیم‌ها بازی کرده‌ایم و به اعتقاد من از شانس بالایی برای صعود به جام جهانی برخوردار هستیم. هر دو گروه سخت است اما معتقدم ایران در گروه بهتری قرار دارد.

وی در ادامه گفت: شانس صعود را داریم  چرا که کادر فنی و بازیکنان شناخت بسیار کاملی از تیم‌های همگروه خود دارند. با برنامه ریزی که سرمربی تیم ملی برای دیدارهای فوق خواهد کرد، حتما می‌توانیم عملکرد مناسبی را از خود به جای بگذارد.

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه بیان کرد: از هیچ حمایتی برای موفقیت تیم ملی و کارلوس کی‌روش دریغ نخواهیم کرد و با توجه به برنامه ریزی سرمربی تیم اگر برنامه‌های داخلی باشد بهترین شرایط را فراهم می کنیم. اگر برنامه‌های کی‌روش هم خارجی باشد تا حد توان آنها را به مرحله اجرا می‌گذاریم تا تیم ملی بتواند درمسیر جام جهانی موفق عمل کند. هیچ تیمی را نباید دست کم گرفت اما ایران قدرت اول آسیا است و اکثر تیم‌ها بازی سختی را با ما پیش روی خود دارند.

کفاشیان در پایان گفت: اگر بخواهیم د رجام جهانی حضور داشته باشیم باید در تمامی بازی‌ها پیروز میدان شویم که این امر نیاز به تدارکات خوبی دارد. بدون شک فدراسیون فوتبال از برنامه‌های تیم ملی حمایت می کند تا به اهداف خود که همانا حضور در جام جهانی است برسیم.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید