واکنش‌های جدید هم گروه‌های ایران: خوشبینی سوری‌ها و تواضع چینی‌ها | اتاق خبر
کد خبر: 333252
تاریخ انتشار: 26 فروردین 1395 - 02:44
واکنش‌های بازیکنان و مسئولان تیم‌های هم گروه ایران در انتخابی جام جهانی هنوز ادامه دارد که مرور آنها جالب توجه است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، قرعه‌کشی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی در آسیا روز گذشته انجام شد و تیم ملی ایران در گروه A با تیم‌های کره‌جنوبی، ازبکستان، چین، قطر و سوریه همگروه شد.

در زیر تازه‌ترین واکنش‌های اعضای حریفان ایران به این قرعه‌کشی را می‌خوانید:

وو لی بازیکن چینی شانگهای: بازی‌ها تک حذفی نیست و این به معنا است که فرصت برای جبران وجود دارد. علاوه بر آن بازی ها به صورت رفت و برگشت است و با برنامه و هدف خوب می توان امیدوار بود. بازیکنان جوان زیادی در تیم چین نیست و برای این بازیکنان خیلی مهم است تا بتوانند از این فرصت که احتمالا آخرین فرصت است استفاده کنند تا به جام جهانی برسند. نباید زیاد خودمان را درگیر حواشی کنیم ما قدرت خودمان و تیم های دیگر را به خوبی می دانیم و باید در زمین مسابقه بهترین عملکردمان را نشان دهیم.

او چائه کمک مربی چین: به بازیکنانم گفتم که اصلا خودشان را درگیر نتیجه نکنند و هر کاری که می توانند در زمین مسابقه انجام دهند و از این فرصت استفاده کنند و لذت ببرند. این فرصت خوبی برای فوتبال چین است و ما می خواهیم از این فرصت استفاده کنیم. به این فکر نمی‌کنیم که اگر به جام جهانی صعود نکنیم آخر دنیا است.

عبدالله هادی بازیکن سابق سوریه: بهترین فرصت برای سوریه فراهم است تا به جام جهانی صعود کند. ایران و کره نسبت به گذشته خیلی ضعیف شدند و ازبکستان، قطر و چین نیز تیم های معمولی هستند.

بورامیلوتینوویچ مشاور فوتبال قطر: قطر باید متحد باشد و با برنامه ریزی دقیق به حضور در جام جهانی فکر کند. من فکر می‌کنم قطر می‌تواند یکی از تیم های حاضر در جام جهانی باشد.

بابا جان مربی ازبکستان: هیچ کدام از 12 تیم با شانس به این مرحله نرسیدند و شایستگی بالایی داشتند و طبیعی است که هر 12 بازی فینال گونه و سخت باشد. تیمی که می خواهد به جام جهانی برسد باید در تمام بازی‌ها با قدرت ظاهر شود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید