پایان دور ششم مسابقات شطرنج دانشجویان جهان | اتاق خبر
کد خبر: 333277
تاریخ انتشار: 26 فروردین 1395 - 03:10
دور ششم مسابقات قهرمانی دانشجویان جهان در ابوظبی امارات به پایان رسید.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، ششمین دور از چهاردهمین دوره مسابقات شطرنج دانشجویان جهان ظهر امروز به پایان رسید که در بخش پسران استاد بزرگ پویا ایدنی در برابر استاد بزرگ ساهاکیان(2604) از ارمنستان در حالی که در لحظاتی از بازی به برد نزدیک شده بود به تساوی رسید وبا 4/5 امتیاز در جایگاه سوم جدل قرار گرفت.

استاد بین المللی امیر رضا پوررمضانعلی در برابر حریف اسلواکیایی خود به پیروزی رسید و با 4 امتیاز در رده یازدهم قرار گرفت. استاد فیده نیما جوانبخت حریف چینی را برد. علی فقیر نواز نیز در برابر استاد بین‌المللی از کشور صربستان به تساوی رسید و با 3 امتیاز در رده 28 جدول قرار گرفت.

در بخش دختران استاد بین المللی بانوان غزل حکیمی فرد، استاد بزرگ آتوسا پورکاشیان را برد و با 5 امتیاز رده دوم جدول را پس از بازیکن چینی بدست آورد. استاد بزرگ بانوان آتوسا پورکاشیان در امتیاز 3/5 باقی ماند و رده یازدهم جدول را در اختیار گرفت.

جدال حساس استاد بزرگ بانوان میترا حجازی پور در برابر استاد بین المللی روس که یک دیدار رو در رو با این تیم برای کسب عنوان به شمار می رفت به تساوی رسید و حجازی پور با 4 امتیاز در رده هفتم جدول قرار گرفت و هانیه خلجی دیگر شطرنجباز ایرانی حریفش را شکست داد و با 3 امتیاز به رده 22 رسید.

در جدول رده بندی تیم های ارمنستان، روسیه، ایران، لهستان و چین رقابت‌های حساسی برای کسب عناوین برتر مسابقات دارند.

همچنین دور هفتم عصر امروز برگزار خواهد شد و اعضای تیم ایران، امشب میهمان کاردار ایران در امارات هستند.

غزل حکیمی فرد که با نتایج خوبی که تاکنون داشته شانس زیادی برای اخذ سومین و آخرین نورم استاد بزرگیش دارد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید