در شرایط عصبی نباید انتظار بازی زیبا داشت | اتاق خبر
کد خبر: 334093
تاریخ انتشار: 29 فروردین 1395 - 08:47
اسکوچیچ:
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با اشاره به اینکه در بازی تیمش برابر ملوان بندرانزلی، هر دو تیم حالت عصبی داشتند، گفت: در چنین شرایطی نباید انتظار بازی زیبا را داشت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، اسکوچیچ در نشست خبری پس از بازی فولاد خوزستان و ملوان بندرانزلی اظهار کرد: پس از بازی با گسترش فولاد به مقامات باشگاه گفته بودم که ما تیم را در مسیری ایمن قرار داده‌ایم. این فصل برای من 12 ماه نبود بلکه 18 ماه بود.

وی ادامه داد: زمانی که این فصل را شروع کردیم من از باشگاه دنبال سگ شکاری برای شکار می‌گشتم ولی گربه دستمان آمد با این وجود آن گربه را پرورش دادیم و در حال حاضر یک سری ببر کوچک در تیممان داریم و با وجود محیط پرتشنجی که بازیکنان ما در آن قرار گرفته بودند توانستیم به یک ساحل آرامش برسیم.

اسکوچیچ افزود: تیم ما عمدتاً از بازیکنان جوان تشکیل شده است و خوشبختانه توانستیم با همکاری مسئولان تیم بازیکنان جوانی مثل محمد اهل شاخه و محمود مطلق‌زاده را برای فصل آینده فولاد پرورش دهیم.

وی در خصوص بازی گفت: طبیعی است که هیچ‌کدام از طرفین مخصوصاً هواداران انتظار بازی زیبا را از دو تیم نداشتند، چراکه بازیکنان هر دو تیم عصبی بودند، همه دیدند که در نیمه‌ اول هوا برای هر دو تیم بسیار گرم بود و بازی کردن بسیار سخت شده بود.

سرمربی فولاد خوزستان اظهار کرد: امیدوارم در بازی آینده با آرامش بیشتری بازی کنیم، چراکه وضعیتمان را در جدول تثبیت کرده‌ایم. در این بازی هر دو تیم تحت فشار بودند و زمانی که ما بازی‌ها را تحلیل می‌کنیم یک‌سری حرکات فوتبالی و تاکتیکی را مدنظر قرار می‌دهیم. جا دارد برای تیم خوب ملوان نیز برای بازی‌های باقی‌مانده‌اش آرزوی پیروزی کنم.

وی ادامه داد: چیزی که طبیعی است، این است که من در ملوان دوستان خودم را دارم و با توجه به هوادارن خونگرم این تیم ملوان استحقاق ماندن در لیگ را داراست.

اسکوچیچ در پاسخ به این پرسش که پیش‌بینی‌اش از بازی‌های آینده فولاد چیست؟ عنوان کرد: پیش‌بینی خاصی نمی‌کنم ولی امیدوارم و هدفم این است که بازی‌های خوبی را آن‌گونه که شایسته‌ اسم فولاد است انجام دهم و بازی‌ها را واگذار نکنیم؛ به هر حال به خاطر هواداران این فصل پر فراز و نشیب را سپری کردیم و از این بابت خوشحال هستم و ان‌شاءالله که این باشگاه هم روزهای خوش خود را ببیند.

وی در پاسخ به این پرسش که در ابتدای بازی شهاب کرمی به سمت وی آمد، اما سید جلال رافخواهی این کار نکرد و اینکه آیا مشکلی بین آن‌ها وجود دارد؟ اظهار کرد: به هر حال برای من این مسائل مهم نیست بلکه چیزی که مهم است این است که این بازیکنان قبلاً بازیکنان من بوده‌اند و به نظر من این صحبت‌ها جای بحث ندارد. من فقط انتظارم این است که روزهای بهتری را برای هواداران فولاد رقم بزنیم و ان‌شاءالله بتوانیم با بردهای خودمان آن‌ها را خوشحال کنیم، چراکه این هواداران استحقاق بهترین‌ها را دارند. طبیعی است که در این فصل هیچ‌کس و در صدر آن خودم از وضعیت فولاد راضی نبودم و دیدید که ما چگونه آن گربه‌هایی را که گفتم را تبدیل به ببر کردیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید