عمل به برنامه ها و اسناد بالادستی، ضامن امنیت سرمایه گذاری | اتاق خبر
کد خبر: 334733
تاریخ انتشار: 30 فروردین 1395 - 19:33
کورش پرویزیان، مدیرعامل بانک پارسیان مطرح کرد:
اگر سیاست های موکد در برنامه ها و اسناد بالادستی به درستی و با آرامش در کشور اجرا شود، امنیت سرمایه گذاری در ایران فراهم خواهد شد.

اتاق خبر - کورش پرویزیان، مدیرعامل بانک پارسیان و عضو هیئت نمایندگان اتاق تهران در گفت و گو با خبرنگار وب سایت خبری اتاق گفت: آنچه در برنامه ششم توسعه و سند چشم انداز بیست ساله و اقتصاد مقاومتی و دیگر اسناد بالادستی کشور بارها مورد تاکید قرار گرفته،حمایت از تولید داخلی است.

پرویزیان گفت: امروز در بخش خصوصی، همه فعالان اقتصادی به اجماع نظر رسیدند که اگر سیاست های موکد در برنامه ها و اسناد بالادستی به درستی و با آرامش در کشور اجرا شود، امنیت سرمایه گذاری در ایران فراهم خواهد شد و   در این چرخه، با جذب سرمایه خارجی و بکارگیری سرمایه داخلی، شرایط برای رونق تولید فراهم می شود.

عضو کمیسیون تسهیل کسب و کار اتاق تهران گفت: تولیدکنندگان ایرانی در سال 94 از رکود عمیق اقتصادی متضرر شدند و با 30 درصد ظرفیت کار کردند و در نهایت، به دلیل کاهش تقاضا موفق به عرضه محصولات در بازار و فروش آن نشدند. در شرایط فعلی، بهترین کار عمل به موکدات در اسناد بالادستی  و اصول اقتصاد مقاومتی در برای رونق تولید است.

منبع: سایت اتاق بازرگانی ایران

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید