مورینیو اگر جرات دارد سرمربی لیدز شود | اتاق خبر
کد خبر: 334811
تاریخ انتشار: 31 فروردین 1395 - 02:01
مالک لیدز:
مالک لیدزیونایتد از مورینیو خواست اگر جرات دارد هدایت تیمی چون لیدز را بر عهده بگیرد و به لیگ برتر و لیگ قهرمانان بیاورد.

ماسیمو سلینو مالک لیدزیونایتد از مورنییو خواست اگر قصد دارد یک چالش واقعا خوب را تجریه کند به لیدزیونایتد بیاید و این تیم را از دسته های پایین تر به لیگ برتر و لیگ قهرمانان بیاورد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، از زمانی که مورینیو در دسامبر 2014 از چلسی رفت تیم های زیادی به دنبال او بودند، خود مورینیو تاکنون تیم آینده خود را انتخاب نکرده است ولی با کد هایی که او داده، به نظر می رسد که او قصد دارد در یک لیگ سخت مربیگری کند و در انگلیس بماند، تنها منچستریونایتد به عنوان گزینه محتمل باقی می ماند، جایی که خیلی از خبرگزاری ها و روزنامه های اروپایی از قطعی شدن حضور آقای خاص در یونایتد خبر داده است.

ژوزه مورینیو معمولا تیم هایی را انتخاب می کند که با افت روبرو بودند، او در دوره اول چلسی را بعد از 50 سال قهرمان لیگ برتر کرد و در دوره دوم بعد از 5 سال این تیم را بار دیگر قهرمان لیگ برتر کرد.

او رئال مادرید را بعد از چند سال غیبت در جمع برترین های اروپا، سه بار به نیمه نهایی آورد به قهرمانی در لیگ رساند و اینتر را نیز بعد از 50 سال قهرمان اروپا کرد و اکنون باید ببینیم می تواند از چالش سخت کار در منچستر بربیاید.

ماسیمو سلینو مالک باشگاه بحران زده لیدز که چند سالی است در دسته های پایین تر فعالیت می کند، از مورینیو خواست اگر جرات دارد هدایت لیدز را بر عهده بگیرد. او درباره این موضوع گفت: گفته می شود مورینیو جرات دارد؟ خب بهتر است او هدایت تیمی مثل لیدز را بر عهده بگیرد و به لیگ برتر بیاورد. این یعنی جرات. اگر مورینیو این کار را انجام دهد خودش را اثبات کرده است.

لیدز یونایتد در فوتبال انگلیس دشمن قدیمی یونایتد هاست که 12 سال پیش به دسته پایین تر سقوط کرد و تنها در سال 2006 در نزدیکی های صعود به لیگ برتر قرار داشت و بعد از آن نتوانست حتی به لیگ برتر نزدیک شود.

او در پایان گفت: رفتن به تیمی مثل لیدز چالشی تر از رفتن به تیمی چون یونایتد است. البته کارلو انچلوتی هم به من گفت لیدز را به لیگ برتر بیاور تا خودم هدایت این تیم را بر عهده بیگرم ولی بهتر است اگر مربی جرات دارد الان هدایت لیدز را قبول کند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید