رفع تصرف 41 هزارمترمربع از اراضی ملی شهرستانهای اراک و ساوه | اتاق خبر
کد خبر: 335085
تاریخ انتشار: 31 فروردین 1395 - 23:04
مدیر املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی، از رفع تصرف 41 هزار مترمربع از اراضی ملی شهرستانهای اراک و ساوه در راستای حفظ و صیانت ار اراضی ملی خبر داد.

اتاق خبر - به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی، مجید شارقی افزود: با اخذ حکم دادستانی از چهار قطعه زمین به مساحت بالغ بر 600 مترمربع از اراضی ملی شهرستان اراک واقع در منطقه کوی علی ابن ابیطالب (ع) و همچنین قنات آقاکوچک در حاشیه کلانشهر اراک رفع تصرف شد.
وی اظهار داشت: همچنین با اقدام به موقع و اخذ احکام قضایی از شش قطعه زمین به مساحت 40هزار مترمربع از اراضی ملی شهرستان ساوه واقع در پلاکهای ثبتی یحیی آباد، اعلایی ونیز فتح آباد رفع تصرف شد.
مدیر املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی، ارزش ریالی این میزان زمین های رفع تصرف شده را بیش از 76 هزار میلیون ریال عنوان کرد و گفت: این میزان زمین حاصل شروع بکار دوماه فعالیت جدید یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن در این استان است که زمین های تصرفی را به بیت المال بازگردانده است.
وی اظهار کرد: شماره تلفن های اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی و همچنین تلفن گویا و شبانه روزی 141 مرکز مدیریت راههای استان مرکزی به صورت شبانه روزی آماده ثبت هرگونه گزارش مردمی در راستای جلوگیری از ساخت و ساز و تصرف در حریم راه های این استان است.

ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید