مردم اروپا بینی و صورت غیر طبیعی دوست ندارند | اتاق خبر
کد خبر: 335461
تاریخ انتشار: 1 اردیبهشت 1395 - 16:33
رئیس انجمن جراحان پلاستیک اروپا گفت: مردم اروپا چهره و بینی طبیعی خود را دوست دارند مگر اینکه بنابه دلایلی مجبور به عمل شوند

به گزارش اتاق خبر، پرفسور تاسمن ظهرچهارشنبه در حاشيه سومين دوره آموزش عملهای سینوس و بینی در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت عمل های بینی در اروپا، گفت: مردم اروپا چهره و بینی طبیعی خود را دوست دارند و اگر هم بنا باشد عمل زیبایی بر روی بینی خود انجام دهند مهمترین تاکید آنها طبیعی جلوه کردن است.

وی تصریح کرد: سلیقه اروپایی ها بر طبیعی جلوه کردن صورت است که البته این سلایق در کشورهای مختلف دنیا متفاوت است.

رئیس جامعه جراحان پلاستیک اروپا ادامه داد: ايجاد تغيير در زيبايی و تغييرات افراطی اندامی بر اساس مدل های فانتزی و رويايی ايده ای است كه بسياری از انديشمندان اين حوزه آن را مردود دانسته اند.

تاسمن تصریح کرد: هزینه یک عمل جراحی بینی و زیبایی معمولی در اروپا حدود ۲۰ تا ۶۰ میلیون تومان به پول ایران است اما این رقم برای اروپا ۵ هزار تا ۱۵ هزار یورو است.

وی ادامه داد: کشور ایران در بحث عمل های زیبایی دارای جایگاه ویژه ای در دنیا است زیرا پزشکان متخصص و کارآمدی در ایران فعالیت می کنند.

رئیس جامعه جراحان پلاستیک اروپا با بیان اینکه انقلابی در تکنولوژی عمل های زیبایی نداریم، گفت: برخی عمل ها در دنیا کمتر و یا به پایان رسیده از جمله کشیدن پوست صورت اما در تغییر تکنولوژی، انقلابی نشده و تنها در اروپا همه به دنبال طبیعی بودن و طبیعی ماندن پس از یک عمل اجباری هستند.

تاسمن با اشاره به سومین سمینار نیز تاکید کرد: این سمینار دارای جایگاه بالایی در منطقه و جهان است و سخنرانان بزرگی در آن شرکت دارند.

وی تصریح کرد: مردم ایران انسانهایی مهربان و دوست داشتنی هستند که به مهمانان خود احترام فراوان می گذارند در حالیکه من طی سفرهای مختلف که به نقاط متعدد دنیا دارم چنین احترامی را از میزبانان نمی بینم.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید