برگزاری نمایشگاه هنرمندان فلسطینی در لبنان | اتاق خبر
کد خبر: 335470
تاریخ انتشار: 1 اردیبهشت 1395 - 21:18
نمایشگاه «تجلیات حنظلة» آثاری از هنرمندان فلسطینی ساکن لبنان را در معرض دید علاقمندان قرار خواهد داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، عصر امروز نمایشگاهی در مرکز فرهنگی حارة حریک برگزار خواهد شد.

نمایشگاه «تجلیات حنظلة» (جلوه های حنظله) آثاری از هنرمندان فلسطینی ساکن لبنان را در معرض دید علاقمندان قرار خواهد داد. حنظله کاراکتر کاریکاتورهای ناجی العلی هنرمند فلسطینی است که به عنوان نماد فلسطین و کودک مهاجر فلسطینی به شهرت رسید.

در این نمایشگاه آثاری از ماهر الحاج و ساره دندش از اردوگاه برج البراجنه، جهاد السماک، تانیا نابلسی و رکان الیوسف از اردوگاه بداوی در شمال لبنان و همچنین احمد بدر از اردوگاه نهرالبارد در شمال لبنان به نمایش در می آید.

در کنار این نمایشگاه، مراسم گرامیداشت طلال سلمان صاحب امتیاز و ناشر روزنامه السفیر در لبنان برگزار خواهد شد.

روزنامه السفیر که یکی از پرتیراژترین روزنامه های حامی مقاومت در لبنان بود به جهت کهولت سن رییس خود، طلال سلمان، و مهیا نشدن شرایط برای ادامه کار آن توسط مدیری دیگر، قرار است به انتشار خود پایان دهد. وی چندی پیش با اعلام علت تصمیم خود، گفته بود اولین شخصی که وی را از قصدم برای توقف انتشار روزنامه آگاه کردم سید حسن نصرالله بود.

توقف انتشار این روزنامه در شرایط کنونی که جبهه رسانه ای علیه حزب الله و ایران و مقاومت بشدت داغ است، خسارت بزرگی برای این جبهه خواهد بود.

حزب الله تلاش کرده بود تا با پیشنهادات مختلف، راهی برای ادامه کار روزنامه ایجاد شود. اما سلمان به دلایل شخصی و خانوادگی، پیشنهادات مختلف را نپذیرفته است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید