تیم ملی شمشیربازی به برزیل می رود | اتاق خبر
کد خبر: 335625
تاریخ انتشار: 2 اردیبهشت 1395 - 17:54
تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر به منظور شرکت در مسابقات تیمی قهرمانی جهان جمعه تهران را به مقصد محل برگزاری این رقابتها در ریودوژانیرو برزیل ترک می کند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، مسابقات تیمی شمشیربازی اسلحه سابر قهرمانی جهانی در حالی برگزار می شود که در دوره آتی بازی های المپیک این بخش از مسابقات برگزار نخواهد شد.

هر چهار سال یکبار و در هر یک از ادوار بازی های المپیک، دیدارهای تیمی یک اسلحه در بخش مردان و یک اسلحه در بخش بانوان برگزار نخواهد شد. طبق برنامه در بازی های المپیک ۲۰۱۶ برزیل، دیدارهای تیمی اسلحه سابر مردان و اسلحه فلوره بانوان برگزار نمی شود و به همین دلیل پیش از آغاز این دوره از بازی های المپیک، مسابقات قهرمانی جهان در بخش تیمی این دو اسلحه برگزار می شود. ایران نیز در رقابتهای تیمی اسلحه سابر مردان قهرمانی جهان شرکت می کند. 

مسابقات تیمی اسلحه سابر قهرمانی جهان ۶ تا ۸ اردیبهشت ماه در برزیل برگزار می شود. مجتبی عابدینی و علی پاکدامن که از حضور در آخرین مرحله مسابقات کسب امتیاز المپیک در سئول کره جنوبی، سهمیه المپیکی خود را قطعی کردند همراه با فرزاد باهرارسباران ترکیب سه نفره ایران را در مسابقات جهانی شمشیربازی اسلحه سابر در بخش تیمی تشکیل می دهند. این تیم فردا جمعه اردیبهشت ماه عازم برزیل می شود.

تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر که در رقابتهای اخیر قهرمانی آسیا با شکست برابر ویتنام و پیروزی مقابل دو تیم ژاپن و قزاقستان به عنوان پنجم دست یافت، همچون رویدادهای گذشته با هدایت پیمان فخری در مسابقات قهرمانی جهان شرکت می کند. 

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید