اشتباه افشارزاده بعد از شکست استقلال برابر پرسپولیس | اتاق خبر
کد خبر: 335771
تاریخ انتشار: 3 اردیبهشت 1395 - 16:33
با وجود اشتباه داوری که در رسانه ها بررسی شد و به ضرر استقلال بود اما افشارزاده تا ۷۲ ساعت پس از دربی ۸۲ سکوت کرد و بعد هم از ترکی تشکر کرد که این اشتباه بزرگی بود.

اتاق خبر- با وجود اشتباه داوری که در رسانه ها بررسی شد و به ضرر استقلال بود اما افشارزاده تا ۷۲ ساعت پس از دربی ۸۲ سکوت کرد و بعد هم از ترکی تشکر کرد که این اشتباه بزرگی بود.

بهرام افشارزاده

با کارشناسی داوری که در مورد دربی ۸۲ صورت گرفت مشخص شد که بهرام افشارزاده برای تشکر کردن از محسن ترکی عجله کرده است. بحث این نیست که آن پنالتی یا اخراج نکردن رامین رضائیان می توانست نتیجه بازی را عوض کند بحث سکوت، تاخیر و تشخیص اشتباه افشارزاده تا ۷۲ ساعت پس از دربی است.

سرپرست استقلال نه ۷۲ ساعت که بلافاصله بعد از دربی باید از مشاوران خود همه موارد را در نظر می گرفت و گزارشی از داورهای لیگ برتر دریافت می کرد تا راه را به خطا نرود. اشتباهی که افشارزاده در این رابطه انجام داد بسیار به ضرر استقلال و شخص افشارزاده تمام شد و او را طی روزهای اخیر به شدت تحت فشار قرار داده است.

در واقع عکس العمل دیر و اشتباه تشکر کردن از ترکی موجب تعجب بسیاری از پیشکسوتان باشگاه استقلال شد. البته افشارزاده بعد از ۷۲ ساعت گفت: ممکن است ترکی هم اشتباهاتی داشته باشد اما در برنامه ۹۰ و کارشناسی فنایی مشخص شد که ترکی اشتباهاتی هم به ضرر استقلال داشته و عملا در تمام این سکوت یا تشکر ۷۲ ساعته استقلال باید از حق خودش در باشگاه دفاع می کرد.

جالب اینجاست که بعد از برنامه ۹۰ هم واکنش درستی از سوی افشارزاده و باشگاه استقلال نسبت به این موضوع صورت گرفته نشده است.

منبع: مهر 

94106 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید