برگزاری نمایشگاه بین‌المللی پروژه در تهران | اتاق خبر
کد خبر: 336385
تاریخ انتشار: 5 اردیبهشت 1395 - 18:29
دومین نمایشگاه بین المللی پروژه ایران امروز با حضور مقامات وزارت راه و شهرسازی و وزارت صنعت، معدن و تجارت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز به‌کار کرد.

اتاق خبر: در این نمایشگاه بیش از ۳۶۰ شرکت خارجی گردهم آمدند تا اجرای پروژه های مختلف اقتصادی، شهری و خدماتی کشورمان را به دست بگیرند.

این نمایشگاه نخستین نمايشگاه بين المللي گروهی کشورهای خارجی در ایران محسوب می شود که در آن صرفا شرکت‌های خارجی حضور داشته و در آن هیچ شرکت داخلی مشارکت ندارد.

در این نمایشگاه، کشورهای ارمنستانٍ، آلمان، ایتالیا، اتریش، اسپانیا، انگلیس، امارات متحده عربی، اردن، بلژیک، بلغارستان، چین، کرواسی، جمهوری چک، دانمارک، فرانسه، یونان، لبنان، مجارستان، کره جنوبی، هلند، لهستان، پرتقال، روسیه، سوئیس، رومانی، تونس، تایوان، سری لانکا، نیجریه، صربستان، مالزی، مالت، هند و ترکیه حضور دارند.

شرکت کنندگان در این نمایشگاه ضمن ارائه توانمندی های خود در حوزه اجرای پروژه ها و طرح های عمرانی، با شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف ایرانی مذاکرات و جلسات مختلفی رو برای انعقاد قرارداد برگزار خواهند کرد.

در این نمایشگاه، نوین ترین و جدیدترین محصولات ساخت و سازهای شهری، تونل سازی، سدسازی، تجهیزات نیروگاهی (هسته ای، آب، برق، خورشیدی، باد)، تجهیزات و ماشین آلات حفاظت از محیط زیست، شبکه های توزیع برق، مبلمان شهری، تجهیزات و ماشین آلات نفت و گاز و مصالح، فناوري سرمايش محيط بسته، سيستم تهويه مرکزي، مهندسي سرمايش و ماشین آلات ساختمانی با هدف سرمایه گذاری و اجرای پروژهای داخل ایران، عرضه و به نمایش گذاشته شده است.

معرفی پتانسیل های اقتصادی و صنعتی کشورمان به شرکت های خارجی، سرمایه گذاری در پروژه های بزرگ جمهوری اسلامی ایران، اجرای پروژه های مختلف اقتصادی، ارائه نوین ترین تجهیزات و صنایع اجرای پروژه ها و همچنین انتقال دانش فنی به بازار داخلی، برخی از اهداف برگزاری این نمایشگاه است. قرار است در طول چهار روز برگزاری این نمایشگاه، چندین هیئت داخلی و خارجی نیز از آن بازدید کنند.

دومین نمایشگاه بین المللی پروژه ایران از امروز تا ۸ اردیبهشت ماه در سالن‌های ۳۵ و ۳۸ محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آماده بازدید علاقه‌مندان است.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید