Performancing Metrics

حافظ ناظری سرانجام سکوتش را شکست! +عکس | اتاق خبر
کد خبر: 336482
تاریخ انتشار: 6 اردیبهشت 1395 - 09:20
حافظ ناظری پیشنهادی که از سوی مسعود کیمیایی برای بازی در یک فیلم سینمایی داده شده بود را رد کرد و سرانجام سکوتش را شکست و در اینستاگرام خود به حواشی پیرامون این قضیه پاسخ داد.

به گزارش اتاق خبر، حافظ ناظری  پیشنهادی که از سوی مسعود کیمیایی برای بازی در یک فیلم سینمایی داده شده بود را رد کرد و سرانجام سکوتش را شکست و در اینستاگرام خود به حواشی پیرامون این قضیه پاسخ داد.

 حافظ ناظری سرانجام سکوتش را شکست

حافظ ناظری در اینستاگرامش اعلام کرد که مشغله هایش اجازه همکاری در این پروژه را نمی دهد و نوشت:

دوستان عزیزم چند روز پیش، در یک جمع خودمانی به دعوت هنرمند برجسته و نُواندیش جناب مسعود کیمیایی عزیز به همراه پدرم حضور پیدا کردم که در آن جا صحبت و پیشنهاد حضور در فیلم جدید ایشان از من به عمل آمد. ‎بعد از آن نشست با توجه به شرایط فیلم و برنامه های فشرده من پیرامون برگزاری کنسرت های ناگفته که از هفته آینده آغاز می شود و ضبط اثر دومم که باید در خارج از کشور انجام دهم شرایط را برای حضورم در این فیلم مناسب ندانستم. چرا که من دوست دارم اگر در کاری حضور پیدا می کنم با تمام توان، دقت و تمرکزم به آن بپردازم و با توجه به شرایط کنونی ام این امکان برایم فراهم نیست.

‎این اولین باری نیست که پیشنهاد بازی در یک فیلم سینمایی به من داده می شود.
بی شک حضور در فیلم جناب مسعود کیمیایی برای هر فردی باعث افتخار است و امیدوارم این افتخار در زمانی بهتر نصیب من شود.

دلیل سکوتم در این چند روز هم این بود که نمی خواستم به این حواشی بیشتر دامن زده شود. ولی افزایش فشار رسانه ها و افکار عمومی من را وادار به بیان این توضیحات کرد. ‎در پایان از همه شما عزیزانم بابت کامنت های مهربانانه و دلواپسانه شما متشکرم. یک تشکر صمیمانه هم از اصحاب رسانه دارم که در این مدت تا این حد به من لطف داشتند و یک عذر خواهی هم به خاطر عدم پاسخگویی پیرامون این مسئله بدهکارم.
‎دوستتان دارم.

افکار نیوز

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید