توجه به مسائل اقتصادی و فرهنگی مهم‌ترین دغدغه مجلس دهم محسوب می‌شود‌ | اتاق خبر
کد خبر: 336597
تاریخ انتشار: 6 اردیبهشت 1395 - 11:09
سیدعلی آقازاده‌
کاندیدای دومین دور دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان رشت گفت: اولویت‌هایی که مجلس آینده در کشور ما باید مورد توجه قرار دهد مسائل اقتصادی است و توجه به مسائل اقتصادی و فرهنگی باید مهم‌ترین دغدغه مجلس در تعامل با دستگاه‌های اجرایی باشد.

 اتاق خبر - سیدعلی آقازاده اظهار داشت: مطالباتی که مردم از مجلس شورای اسلامی به‌ویژه مجلس دهم دارند به جایگاه مجلس شورای اسلامی برمی‌گردد و جایگاه مجلس شورای اسلامی جایگاه مردم ایران است.

وی با بیان اینکه یکی از وظایف ذاتی مجلس حفظ امنیت ملی و اقتدار نظام در سطح ملی و بین‌المللی است، افزود: نقش مجلس در داخل کشور به‌ویژه قانون‌گذاری و نظارت بر قانون باید به گونه‌ای باشد که مشکلات و اولویت‌ها بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

کاندیدای نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با اشاره به اولویت‌های مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اولویت‌هایی که مجلس آینده در کشور ما باید مورد توجه قرار دهد مسائل اقتصادی است و بنا به فرموده مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل باید در راستای حل مشکلات مردم گام‌هایی برداشته شود.

 آقازاده با بیان اینکه مجلس باید با سایر دستگاه‌های دیگر تعامل برقرار کند، اظهار کرد: توجه به مسائل اقتصادی و فرهنگی باید مهم‌ترین دغدغه مجلس در تعامل با دستگاه‌های اجرایی باشد.

وی با اشاره به تعطیلی کارخانه‌ها در کشور و استان گیلان، عنوان کرد: متأسفانه به دلایل مختلف از جمله واردات بی‌رویه، قاچاق کالا و ضعف مدیریتی که در عرصه مدیریت صنعتی و تولید اقتصادی وجود دارد، شاهد مشکلاتی در سطح تولیدات داخلی هستیم و امروزه ظرفیت کارخانجات به‌علت واردات بی‌رویه و فقدان پشتیبانی لازم پایین آمده است.

تسنیم

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید