افتتاح اولین مرکز پزشکی فدراسیون فوتبال | اتاق خبر
کد خبر: 336903
تاریخ انتشار: 7 اردیبهشت 1395 - 06:18
مراسم افتتاح اولین مرکز پزشکی فدراسیون فوتبال در ایران عصر امروز با حضور مسئولان فدراسیون فوتبال برگزار شد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، در ابتدای این مراسم دکتر هراتیان رئیس مرکز پزشکی فدراسیون فوتبال در خصوص اهمیت احداث این مرکز صحبت هایی انجام داد. همچنین سینک نماینده کمیته پزشکی فیفا که در این مراکز حضور داشت با اشاره به اینکه ایران سمبل و نمونه یک پیشرفت فوتبال در آسیا است، گفت: من از طرف شیخ سلمان مراحل قدردانی خودمان را بابت احداث این مرکز بسیار مهم اعلام می کنم. من از نزدیک شاهد تلاش هایی بودم که برای احداث این مرکز صورت گرفت. ایران به عنوان یکی از ۴۸ مرکز پزشکی فیفا تا دقایق دیگر خواهد شد و به شبکه بین المللی خواهد پیوست و ایران سهم بسیار گسترده ای در بخش پزشکی در این مرکز خواهد داشت.

وی افزود: ما ۵۰۰ هزار دلار بودجه برای این مرکز در نظر گرفتیم که ۳۰۰ هزار دلار آن برای تسهیلات و ۲۰۰ هزار دلار آن نیز برای کمک مالی در نظر گرفته شده است.

نماینده کمیته پزشکی فیفا تصریح کرد: این مرکز برای ۵ سال فعلا مورد ارزیابی قرار گرفت و ۵ سال دیگر نیز مورد ارزیابی مجدد قرار خواهد گرفت. ایران چه در بخش داوری و چه در بخش فوتبال افتخارات زیادی داشته است و امیدوارم که از نظر پزشکی نیز به یک سمبل تبدیل شود زیرا ایران در سالهای اخیر پیشرفت زیادی داشته و به نوعی سمبل پیشرفت در فوتبال آسیا است.

همچنین رئیس بخش پزشکی فیفا نیز در پیامی تصویری، احداث این مرکز را به فوتبال ایران تبریک گفت و از اهمیت استارت این مرکز صحبت هایی انجام داد و داشتن این مرکز را برای فوتبال ایران مفید دانست.

علی کفاشیان نیز در این مراسم روی سن رفت و ضمن خیرمقدم به افرادی که در این جلسه حضور داشتند، گفت: امروز، روز بزرگی برای من است زیرا این مرکز که چهار، پنج سال پیش برای احداث آن اقدام شد و دکترهای زیادی زحمات زیادی را برای آن انجام دادند امروز افتتاح خواهد شد. از دکتر هاشمیان گرفته که در ابتدا ما را خیلی کمک کرد و دکتر هراتیان که امروز پیگیر افتتاح این مرکز است. امیدوارم که این مرکز برای ورزش ما مفید باشد.

وی ادامه داد: ما تلاش های زیادی برای ساخت این مرکز انجام دادیم.

کفاشیان اضافه کرد: ما دو بار به عنوان بهترین تیم آسیا انتخاب شدیم و ۳ بار هم کاندید بهترین تیم بوده ایم. ما تلاش کردیم در بخش آموزش نیز موفق عمل کنیم و این حرکت را امروز با افتتاح این مرکز انجام داده ایم که در بخش پزشکی هم موفق باشیم و از همه افرادی که ما را همراهی کردند تشکر می کنیم.

در ادامه این مراسم که افرادی چون مدیرعامل چند لیگ برتری، اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، کاپیتان های تیم ملی فوتسال، تیم ملی بانوان فوتسال، برانکو ایوانکویچ و دستیارانش، پرویز مظلومی و ... برگزار شد از افرادی مختلفی که برای این مرکز زحمت کشیده بودند تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید