موزه ورزش در زنجان راه اندازی می شود | اتاق خبر
کد خبر: 337186
تاریخ انتشار: 7 اردیبهشت 1395 - 23:12
مدیرکل ورزش و جوانان زنجان:
مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان از ساخت موزه ورزش در استان خبر داد و گفت: در بخش حرفه‌ای و قهرمانی سرمایه گذاری مناسبی داشته ایم.

اتاق خبر- مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان از ساخت موزه ورزش در استان خبر داد و گفت: در بخش حرفه‌ای و قهرمانی سرمایه گذاری مناسبی داشته ایم.

ارسلان حسینی ظهر سه شنبه در دیدار با پیشکسوتان در محل اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان افزود: در راستای ارج نهادن به مقام شامخ ورزشکاران پیشکسوت موزه ورزش در استان راه اندازی می شود.

وی دیدار با پیشکسوتان را باعث دوباره زنده شدن ورزش اعلام کرد و افزود: توجه به این امر مهم باعث الگو برداری جوانان هم می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به اینکه زنجان جایگاه خوبی در حوزه ورزش دارد، تاکید کرد: این استان به لحاظ داشتن جوانان غیور و قهرمان در کشور و جهان نامدار است.

حسینی با تأکید بر اینکه استان زنجان ظرفیت لازم برای اعتلای رشته های ورزشی را دارد ولی باید همه باهم همکاری و همفکری کنند، اظهار کرد: با همکاری می توان بسترهای موفقیت را فراهم کرد.

وی تصریح کرد: تعالی قهرمانی در ورزش نیازمند پشتوانه است و باید با استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات سخت‌افزاری موجود در این راستا گام‌های خوبی برداشت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان ابراز کرد: استان زنجان از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های مناسبی برخوردار است و باید خود را به سمت بالاتری بکشیم تا همچنان در اوج باشیم.

حسینی افزود: با توجه به حمایت خوبی که از سوی استاندار زنجان انجام‌شده، حمایت مالی از ورزش استان در بخش حرفه‌ای و قهرمانی محقق شده و با این کار زیربنایی می‌توان دغدغه مالی هیئت ها را کاهش داد.

منبع: مهر 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید