Performancing Metrics

بازدید وزیر ورزش از اردوی تیم‌های ملی والیبال نشسته و تیراندازی | اتاق خبر
کد خبر: 337230
تاریخ انتشار: 8 اردیبهشت 1395 - 03:14
وزیر ورزش با حضور در محل فدراسیون جانبازان و معلولان ضمن ادای احترام به شهدای گمنام این فدراسیون از اردوی تیم‌های ملی والیبال نشسته و تیراندازی دیدار به عمل آورد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در این مراسم که با حضور محمود گودرزی، وزیر ورزش و محمود خسروی وفا رییس فدراسیون جانبازان و معلولان برگزار شد، وزیر ورزش ضمن ادای احترام به شهدای گمنام این فدراسیون و خواندن فاتحه از اردوی تیم‌های ملی والیبال نشسته و تیراندازی بازدید به عمل آورد و در جریان مسائل و مشکلات ورزشکاران این رشته قرار گرفت.

در این بازدید تیراندازان با اشاره به نبود تجهیزات لازم از جمله کمبود فشنگ کالیبر 22 برای حضور موفق در پارالمپیک ریو و همچنین نداشتن آسانسور در استادیوم آزادی برای ورزشکاران جانبازان و معلول اشاره کردند و اظهار داشتند که برای حضور موفق در پارالمپیک این مسائل هرچه سریع‌تر مرتفع شود.

وزیر ورزش نیز خطاب به ورزشکاران تیرانداز اظهار امیدواری کرد که هرچه سریع‌تر مسائل مربوط به فشنگ آن‌ها حل شود. ضمن اینکه یکی از تیراندازان به نام سمیرا ارم، با اشاره به نبود مشاغل لازم در شهرستان خود از وزیر درخواست که در صورت امکان شغل مناسب برای وی در شهرستانش را تامین کند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید