Performancing Metrics

اعزام تیم ملی بسکتبال به چین | اتاق خبر
کد خبر: 337320
تاریخ انتشار: 8 اردیبهشت 1395 - 09:44
محشون خبر داد؛
رئیس فدراسیون بسکتبال از اعزام تیم ملی بسکتبال کشورمان به تورنمنت بین‌المللی اطلس اسپورت در کشور چین خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، محمود مشحون عصر سه‌شنبه در مجمع انتخاباتی هیئت بسکتبال استان اردبیل تصریح کرد: اردوی تیم ملی بسکتبال ایران از ۱۲ اردیبهشت ماه در سالن آزادی به مدت پنج هفته برگزار می‌شود.

وی افزود: سه هفته اول اردو در تهران، هفته چهارم در اصفهان و هفته آخر مجددا در تهران برگزار می‌شود و پس از آن تیم عازم رقابت بین‌المللی از ۲۴ تا ۲۹ خردادماه سال جاری در کشور چین خواهد شد.

رئیس فدراسیون بسکتبال با بیان اینکه بسکتبال کشور در سال‌های دور وضعیت نامطلوبی داشت و در سال ۸۲ از پنج تیم در غرب آسیا رتبه آخر را کسب می‌کرد، اضافه کرد: امروز به کمک ورزشکاران و مربیان وضعیت این رشته ورزشی بهبود یافته است.

وی با تأکید به اینکه امروز بسکتبال برای شکوفایی نیاز دارد که در کمترین زمان بیشترین رشد را داشته باشد، ادامه داد: لازم است در استان‌ها متناسب با امکانات و توانمندی‌ها زمینه شکوفایی این رشته ورزشی فراهم شود.

مشحون با بیان اینکه این مجموعه حامی ورزشکاران استانی است و هر چه در توان دارد برای رشد بسکتبال در استان‌ها به کار خواهد بست، ادامه داد: ر خود استان اردبیل استعدادهای مطرحی در بسکتبال وجود دارد و در وضعیتی که مدیران استانی از این رشته ورزشی حمایت دارند لازم است برای ارتقا کیفیت بسکتبال اقدام شود.

وی با ابراز امیدواری از برگزاری جشن تحول بسکتبال در استان اردبیل خواستار توجه ریاست جدید هیئت بسکتبال به مهم‌ترین نیازمندی‌های این رشته ورزشی در استان شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید