ديدگاههاي عبدالغفور امانزاده نامزد مجلس دهم از حوزه گرگان و آق قلا | اتاق خبر
کد خبر: 337507
تاریخ انتشار: 8 اردیبهشت 1395 - 21:18
نامزد راه يافته به مرحله دوم دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي از حوزه انتخابيه گرگان و آق قلا گفت: در صورت راهيابي به خانه ملت توسعه استان گلستان را با ارايه لايحه هاي جديد و تصويب آن ها به جد پيگيري خواهم كرد.

اتاق خبر  - عبدالغفور امانزاده اظهار داشت: طرح هاي نيمه تمام عمراني تاثير گذاري زيادي در ابعاد مختلف توسعه استان گلستان دارد كه لازم است براي شتاب دادن به اتمام و بهره برداري از آن ها اقدام جدي تري كرد.
وي افزود: ايجاد مجتمع پتروشيمي گلستان كه كار اجرايي آن از سال هاي قبل آغاز اما به دلايل مختلف از جمله مشكل زيست محيطي با كندي در اجرا مواجه و بيم آن را ايجاد كرده است كه سرمايه گذاري مردم استان را هدر دهد؛ پتروشيمي از جمله طرح هاي عمراني و توسعه اي استان به شمار مي رود كه بايد براي به سرانجام رسيدن آن پي گيري جدي تري صورت گيرد.
وي فراهم كردن زمينه ايجاد زيرساخت هاي نفت و گاز در گلستان با جذب سرمايه گذار و شتاب دادن به طرح هاي اكتشاف نفتي و پي گيري براي تصويب لايحه ايجاد منطقه آزاد تجاري را از ديگر اولويت هاي كاري خود در صورت ورود به مجلس برشمرد.
امانزاده با بيان اين كه كشاورزي از ظرفيت هاي مهم گلستان براي توسعه به شمار مي رود، گفت: براي ايجاد زيرساخت در اين حوزه با بسيج دستگاه هاي مرتبط تلاش جدي خواهم داشت تا از هدر رفت اين ظرفيت كه نقش موثري در ايجاد اشتغال و رونق اقتصادي استان دارد، ممانعت شود.
بر اساس اطلاعيه شماره 59 ستاد انتخابات وزارت كشور در حوزه انتخابيه گرگان و آق قلا از مجموع 246 هزار و 74 آراي صحيح ماخوذه دور اول انتخابات مجلس دهم عبدالغفور امان زاده 48 هزار و 894 راي، نورمحمد تربتي نژاد 47 هزار و 467 راي، نبي هزار جريبي 45 هزار و 94 راي و سيدعلي طاهري 43 هزار و 301 راي هيچيك حائز حداقل 25 درصد آرا براي ورود به مجلس نشده و به مرحله دوم راه يافتند.
حوزه انتخابيه گرگان و آق قلا داراي دو كرسي نمايندگي در مجلس شوراي اسلامي است.
انتخابات مرحله دوم مجلس دهم شوراي اسلامي 10 ارديبهشت سال 95 همزمان با ديگر نقاط كشور درحوزه انتخابيه گرگان و آق قلا برگزار مي شود.
مردم استان يك ميليون و 850 هزار نفري گلستان هفت نماينده در مجلس شوراي اسلامي دارند كه سه نماينده در دور اول انتخابات در هفتم اسفند به مجلس راه يافتند و تكليف چهار نماينده ديگر از سه حوزه انتخابيه در دور دوم مشخص مي شود.

ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید