Performancing Metrics

یک سال دیگر با فولاد قرارداد دارم | اتاق خبر
کد خبر: 337618
تاریخ انتشار: 9 اردیبهشت 1395 - 03:32
اسکوچیچ:
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان می‌گوید به استقلال اهواز احترام می‌گذارد زیرا این تیم در بازی‌های اخیر نمایش خوبی داشته است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و استقلال اهواز درباره اینکه امتیازات این بازی چقدر برای او تیمش حساس است، اظهار کرد: در مجموع در همه بازی‌ها برای من کسب سه امتیاز مهم است. بدون اینکه بخواهیم توجه کنیم آن بازی اهمیت خاصی دارد یا خیر.

وی ادامه داد: من به تیم همشهری خودمان استقلال اهواز احترام می‌گذارم چرا که در بازی‌های اخیر خود فوتبال بسیار خوبی به نمایش گذاشته و شاهد این بوده‌ام که در بازی‌های اخیرشان استحقاق گرفتن امتیازات بیشترین را داشته‌اند.

سرمربی فولاد خوزستان با اشاره به بازی تیمش مقابل استقلال تهران عنوان کرد: در بازی با استقلال یک نیمه بسیار بد را از زمانی که من مربی فولاد هستم ارائه دادیم ولی با توجه به اینکه تمرکز ما بیشتر روی تیم خودمان است امیدوارم بازیکنان به اهمیت جایگاه خود و تیم واقف باشند و جایگاه فولاد را ارتقا بخشند.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به شکست سنگین مقابل استقلال تا چه اندازه بازیکنان را از لحاظ روحی و روانی برای بازی با استقلال اهواز آماده کرده است گفت: هر باختی برای هر تیمی بد است و بدون اینکه تیمی زجر بکشد و یا فعالیت کند نمی‌تواند نتیجه بگیرد.

اسکوچیچ درباره محرومان و مصدومان این تیم برای بازی فردا نیز اسماعیل شریفات و مهرداد بایرامی را فردا به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم و محرومی هم نداریم.

وی درباره احتمال تعویق دو روزه بازی نیز خاطرنشان کرد: من هنوز اطلاع خاصی از این موضوع ندارم اما اگر برنامه بازی تغییر کند تعجب هم نخواهم کرد. در هر صورت ما برای هرچیزی و هر اتفاقی آمادگی لازم را داریم.

سرمربی فولاد درباره اینکه آیا برای برتری مقابل استقلال اهواز استراتژی مشخصی دارند گفت: همان گونه که گفتم استقلال اهواز تیم بسیار خوبی است و با توجه به چند بازی اخیر باید در این بازی حواسمان را جمع کنیم. اما آن چیزی که مهم است احترام به تیم خودمان است ضمن اینکه به سرمربی تیم حریف و بازیکنان این تیم نیز احترام خاصی می‌گذارم.

سرمربی تیم فولاد خوزستان در پاسخ به سوال درباره اینکه دلیل نیمکت نشینی‌های مهرداد جماعتی کاپیتان این تیم در این فصل چه بوده و آیا اصلا به این بازیکن اعتقاد فنی دارد یا خیر نیز عنوان کرد: من فقط می‌توانم در این مورد به یک نکته اشاره کنم و آن این است که در تیم ما کسانی می‌توانند بازی کنند که در بهترین فرم ایده‌آل خود باشند.

وی در این خصوص افزود: اگر او سال گذشته بازیکن ثابت ما بود، به این معناست که در سطح بالایی به لحاظ فنی بودند ولی همه می‌دانند که او این فصل حدود 5 ماه مصدوم بود. اگر امسال جزو بازیکنان اصلی و استاندارد ما نیست، دلایلی دارد که به خودمان مربوط می‌شود. مصدومیت جماعتی به گونه‌ای بود که ما نمی‌توانستیم حتی در لیگ قهرمانان آسیا نیز از او استفاده کنیم چرا که پزشک تاکید کرده بود وی اجازه سفر هوایی ندارد. مهرداد جماعتی هر موقع به فرم ایده‌آل خود برسد می‌تواند در ترکیب ثابت قرار گیرد گرچه اکنون نیز به این فرم نزدیک شده است اما فعلا با توجه به اینکه سه هفته به پایان لیگ داریم نمی‌توانیم امید زیادی داشته باشیم که جایگاه خود را در تیم به دست آورد. آن چیزی که در تیم ما مسلم است و خود او هم می‌داند در تیم ما به روی بازیکنانی که خوب بازی می‌کنند و فرم خوبی دارند باز است.

اسکوچیچ در پاسخ به سوالی درباره برنامه سال آینده خود نیز اظهار کرد: به هر حال چیزی که مسلم است این است که من یک سال دیگر با فولاد قرارداد دارم و همه چیز بر عهده کادر مدیریت باشگاه می‌باشد و فکر می‌کنم که این سوال را باید از مدیریت باشگاه پرسید. ما حرفه‌ای هستیم و کار خودمان را انجام خواهیم داد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید