Performancing Metrics

اعتراض مدیرعامل استقلال اهواز به رای کمیته انضباطی | اتاق خبر
کد خبر: 337640
تاریخ انتشار: 9 اردیبهشت 1395 - 05:00
مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز گفت: کمیته انضباطی یک بار دیگر فیلم بازی را مشاهده کند و اگر به این نتیجه رسید که تماشاگران ما درون زمین آمدند و صندلی شکاندند، ما را محروم کنند و در غیر این صورت حق ما را ضایع نکند.

مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز پس از صدور دستور موقت کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مبنی بر محرومیت هواداران این تیم از حضور در ورزشگاه تا اطلاع ثانوی، گفت: کمیته انضباطی یک بار دیگر فیلم بازی را مشاهده کند و اگر به این نتیجه رسید که تماشاگران ما درون زمین آمدند و صندلی شکاندند، ما را محروم کنند و در غیر این صورت حق ما را ضایع نکند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، کارون یعقوبی درباره رای کمیته انضباطی اظهار کرد: از کمیته انضباطی خواهش دارم یک بار دیگر فیلم بازی و صحنه‌هایی که در برنامه نود پخش شد را مشاهده کند و اگر به این نتیجه رسیدند که تماشاگران ما درون زمین آمدند و صندلی شکاندند، ما را محروم کنند و اگر این‎گونه نبود، حق ما را ضایع نکنند.

وی ادامه داد: در اتفاقاتی که رخ داد هم سر پرسپولیسی شکسته شد و هم استقلالی، ولی آیا بازیکن ما را تماشاگران خودمان می‌زنند؟

مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز خاطرنشان‌کرد: ما و باشگاه، مسوول برگزاری مسابقه نیستیم. البته درست است که ما میزبان بودیم و درخواست‌مان این بود که بازی در ورزشگاه تختی باشد اما برگزارکننده مسابقه، هیات فوتبال و تامین امنیت نیز با یگان ویژه و نیروی انتظامی است و باشگاه استقلال اهواز هیچ‎کاره است.

وی با بیان این‌که سازمان لیگ هیچ‎گونه مکاتبه‌ای با باشگاه استقلال اهواز مبنی بر تغییر زمین انجام نداد، عنوان کرد: این نشان می‎دهد که ما تصمیم‌گیرنده نیستیم چرا که مکاتبات با هیات فوتبال و شورای تامین انجام شده بود.

یعقوبی در ادامه پرسشی را از مسوولان سازمان لیگ مطرح کرد و گفت: اگر ما طرف سازمان لیگ بودیم، چرا هیچ نامه‎ای به ما نداده‎اید؟

او ادامه داد: آن‎ها حتی یک نامه معمولی هم به ما ندادند و این ثابت می‎کند ما تصمیم‎گیرنده نیستیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز گفت: اگر ما تصمیم‎گیرنده هستیم، دیگر چرا شورای تامین جلسه برگزار می‎کند؟ وقتی همه، ورزشگاه را تایید و مسوولیت امنیت آن را قبول می‎کنند، دیگر چه دلیلی دارد باشگاه جریمه شود؟

وی تصریح کرد: اگر هواداران ما سنگ‎پرانی کرده بودند، ما مسوولیت آن را می‎پذیرفتیم؛ در این بازی ما شش هزار و 300 بلیت فروختیم ولی 20 هزار نفر به استادیوم آمدند.

یعقوبی افزود: در چنین شرایطی مشخص نیست کدام ‎یک از تماشاگران مربوط به ما و کدام مربوط به پرسپولیس هستند و ما که دیگر مسوول 14 هزار نفر اضافی که به استادیوم آمدند، نیستیم و فقط جوابگوی شش هزار و 300 نفر هستیم.

یعقوبی در پایان تاکید کرد: منتظر هستیم تا کمیته انضباطی برای صدور رای نهایی تشکیل جلسه دهد تا از ما نیز دعوت شود و ما نیز قطعاً در آن جلسه ادله خود را ارائه خواهیم داد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید