از انتخابم در هیات اجرایی پارالمپیک شگفت زده شدم | اتاق خبر
کد خبر: 337694
تاریخ انتشار: 9 اردیبهشت 1395 - 06:10
لیموچی:
لیموچی پس از انتخاب به عنوان عضو هیات اجرایی کمیته‌ ملی پارالمپیک گفت: از این که اعضای مجمع به من رای دادند شگفت زده شدم و تلاش خواهم کرد با انرژی مضاعف و با بر‌نامه‌ریزی متفاوت در هیات اجرایی فعالیت خود را آغاز کنم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سیما لیموچی پس از انتخاب به عنوان عضو هیات اجرایی پارالمپیک، اظها‌ر کرد: من قبلا نیز دو دوره به عنوان عضو هیات اجرایی کمیته‌ ملی پارالمپیک انتخاب شده بودم، اما به دلیل این که عضو کمیته‌ زنان IPC بودم به مدت هشت سال عضو هیات اجرایی نبودم. از این که امروز بار دیگر مجمع به من رای اعتماد داد و برای سومین بار عضو هیات اجرایی شده‌ام شگفت زده شده ام و شرمنده شدم. واقعا مسئولیت سنگینی بر روی دوش من گذاشتند و امیدوارم به رای آنها پاسخ مثبت بدهم و با انرژی مضاعفی برنامه‌های خود را در هیات اجرایی پیش ببرم. قطعا این رای اعتماد مجمع را بدون جواب نخواهم گذاشت.

وی خاطر‌ نشان کرد: در هیات اجرایی یکسری بر‌نامه‌هایی را برای توسعه جنبش پارالمپیک خواهم داشت و تمام تلاشم این است تا بتوانم با حضور در هیات اجرایی در جهت پیشرفت این جنبش گام‌های موثری بردارم.

لیموچی در پایان عنوان کرد: هم اکنون عضو کمیته‌ توسعه ورزش آسیا هستم و سعی خواهم کرد با ارتباطی که بین کمیته‌ ملی پارالمپیک و ورزش آسیا ایجاد می‌کنم در جهت پیشرفت ورزش جانبازان و معلولان گام‌های موثری را بردارم.

انتها‌ی‌ پیا‌م/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید