Performancing Metrics

رقابت تنگاتنگ «بادیگارد» و «ابد و یک روز» | اتاق خبر
کد خبر: 337936
تاریخ انتشار: 11 اردیبهشت 1395 - 04:21
فیلم‌های سینمایی در حال اکران مورد توجه مخاطبین قرار گرفته و در میان آثار کمدی فیلم‌های اجتماعی نیز با اقبال مواجه شدند.

به گزارش اتاق خبر، با تصمیم شورای صنفی نمایش دو فیلم «خنده های آتوسا» و «اژدها وارد می شود» به ترکیب اکران اضافه شد. در این میان هنوز هم فیلم های کمدی مورد توجه مخاطبین قرار گرفتند و با فروش قابل توجهی روبرو شدند اما در میان فیلم های اجتماعی رقابت بسیار نزدیکی میان «بادیگارد» و «ابد و یک روز» وجود دارد. فیلم سینمایی «اژدها وارد می شود» در دو شب گذشته با فروش فوق العاده مواجه شد. 

 
مختاری مدیر دفتر پخش هدایت فیلم در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فروش «پنجاه کیلو آلبالو» گفت: فیلم هم اینک در 26 سالن سینما در تهران اکران است و در تهران با فروش 5 میلیارد 570 میلیون تومان و شهرستان به فروش 3 میلیارد و 200 میلیون تومان رسید. و در کل فروش فیلم 8 میلیارد و 770 میلیون تومان دست یافت. اقبال فیلم در شهرهای بزرگ از جمله مشهد، شیراز، اصفهان با اقبال مواجه شده است. 
 
حبیب اسماعیلی مدیر عامل دفتر رسانه فیلمسازان مولود درباره فروش «من سالوادور نیستم» توضیح داد: فیلم در تهران و شهرستان با اقبال مواجه است و هم اینک در تهران و شهرستان به فروش 13 میلیارد و 500 میلیون تومان رسیده است. 
 
وی ادامه داد: فیلم «کفشهایم کو» نیز در تهران به فروش 550 میلیون تومان رسیده است که با اکران شهرستان، فیلم با اقبال بهتری مواجه می شود. 
 
امیرقطبی مدیر فروش دفتر فیلمیران درباره فروش فیلم های این دفتر توضیح داد: فیلم سینمایی «بادیگارد» پس از 44 روز نمایش به فروش 3 میلیارد و 680 میلیون تومان در تهران و 1 میلیارد و 980 میلیون تومان در شهرستان دست یافته است و در کل فروش فیلم 5 میلیارد و 580 میلیون تومان است. 
 
وی درباره فروش «ابد و یک روز» توضیح داد: فیلم در تهران به فروش 4 میلیارد و 40 میلیون تومان و در شهرستان به فروش 1 میلیارد و 500 میلیون تومان رسید. این فیلم هم اینک به فروش 5 میلیارد و 540 میلیون تومان دست یافته است. 
 
صباغ زاده مدیر دفتر پخش فیلم نیمروز درباره فروش «اژدها وارد می شود» گفت: در دو شب گذشته فیلم در سالن آزادی به فروش فوق العاده دست یافت و روز چهارشنبه به فروش تقریبی 28 میلیون تومان و500 هزار تومان و شب گذشته به فروش تقریبی 40 میلیون تومان نایل شد‌. این در شرایطی است که برخی از سالن ها فیلم در تک سانس به نمایش درآمده از جمله سینما آزادی این گونه است. 
 
وی درباره نمایش فیلم در شهرستان ها گفت: برای 40 سالن سینما در شهرستان فیلم را آماده کردیم که ظرف هفته جاری نمایش آن در شهرستان های بزرگ آغاز می‌شود. 
 
سعید خانی مدیر دفتر پخش نسیم صبا درباره فروش خشم و هیاهو گفت: فیلم در تهران به فروش 950 میلیون تومان و در شهرستان با اکران 4 هفته ای به فروش 160 میلیون تومان رسید و در کل به فروش 1 میلیارد و 110 میلیون تومان رسیده است. 
 
وی درباره فروش «خنده‌های آتوسا» گفت: فیلم فروش خوبی داشته و در چهارشنبه به فروش 11 و پنج شنبه شب به فروش 21 میلیون تومان رسیده است. در کل فروش فیلم در تهران 32 میلیون تومان رسید. با توجه به ترافیک فیلم ها در شهرستان هنوز برای اکران فیلم در شهرستان اقدامی نکردیم‌. 
منبع:فارس
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید