«زن شوهردار»؛ فیلم جدید سیروس الوند | اتاق خبر
کد خبر: 337948
تاریخ انتشار: 11 اردیبهشت 1395 - 06:27
سیروس الوند این روزها مشغول نگارش فیلمنامه فیلم سینمایی «زن شوهردار» است.

به گزارش اتاق خبر، «زن شوهردار» عنوان جدیدترین ساخته سیروس الوند خواهد بود که این روزها نگارش فیلمنامه آن در حال انجام است و براساس برنامه ریزی ها با پایان نگارش فیلمنامه و دریافت پروانه ساخت تابستان در مرحله تولید قرار می گیرد. فیلم مانند ساخته های اخیر این کارگردان مضمونی اجتماعی دارد و قصه ای با حال و هوای امروز جامعه را روایت می کند.
خبر دیگر درباره این پروژه حضور ماهور الوند در یکی از نقش های اصلی پروژه خواهد بود. این بازیگر در اولین حضور خود در فیلم سینمایی «دختر» به کارگردانی رضا میرکریمی در کنار بازیگرانی چون فرهاد اصلانی و مریلا زارعی تجربه ای موفق را در جشنواره سی و چهارم فیلم فجر پشت سر گذاشت و حالا در دومین تجربه سینمایی خود این بار در فیلم پدرش ایفاگر نقش دیگری خواهد بود.
فیلمبرداری این فیلم به طور کامل در تهران انجام می شود.
سیروس الوند خود تهیه کنندگی «زن شوهردار» را برعهده گرفته است.
این کارگردان زمستان سال گذشته فیلم سینمایی «این سیب هم برای تو» را روی پرده سینماها داشت و فیلم در مجموع تهران و شهرستان ها حدود ۱٫۵ میلیارد تومان فروخت. فیلم های «پرتقال خونی»، «زن دوم»، «تله»، «رستگاری در ۲۰/۸ دقیقه»، «برگ برنده»، «مزاحم» و «دست های آلوده» آخرین ساخته های این کارگردان در سینما محسوب می شوند.

منبع:باني فيلم

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید