رئيس ستاد انتخابات استان: پيروز انتخابات مردم هستند | اتاق خبر
کد خبر: 337955
تاریخ انتشار: 10 اردیبهشت 1395 - 21:20
تاكنون مورد امنيتي گزارش نشده است
رئيس ستاد انتخابات استان تهران با اشاره به روند خوب برگزاري مرحله دوم انتخابات مجلس در حوزه هاي انتخابيه استان و با تاكيد بر اين نكته كه پيروز انتخابات مردم و افكار عمومي هستندگفت: تاكنون مورد امنيتي گزارش نشده است.

اتاق خبر - سيدشهاب الدين چاوشي روز جمعه در ديدار از حوزه انتخابيه دماوند و فيروزكوه در جريان روند برگزاري مرحله دوم انتخابات دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي اين حوزه انتخابيه قرار گرفت و از تلاش دست اندر كاران برگزاري مرحله دوم انتخابات قدرداني كرد.

وي در حوزه فرعي رودهن در گفت و گو با خبرنگاران افزود: امروز در ديدار از حوزه هاي مختلف انتخاباتي شهرستان هاي استان تهران كه مرحله دوم انتخابات مجلس شوراي اسلامي را برگزار مي كنند به ويژه ستاد امنيت انتخابات استان، شاهد آمادگي لازم و كافي در حوزه ها و شعب انتخاباتي بوديم.
چاوشي با بيان اينكه تاكنون گزارش از موارد امنيتي اعلام نشده افزود: در اين ديدارها روند فعاليت اعضاي ستاد انتخابات در سه حوزه انتخابيه و هفت شهرستان مطلوب بود كه اميد است با تلاش مجريان انتخابات تا پايان زمان رسمي راي گيري، اين آرامش برقرار باشد.

* پيروز انتخابات مردم و افكار عمومي هستند
رئيس ستاد انتخابات استان تهران با بيان اينكه انتخابات يك فعاليت سياسي و اجتماعي است گفت: پيروز اين انتخابات مردم و افكار عمومي هستند.
چاوشي افزود: حماسه سياسي انتخابات، جايگاه ارزشمندي دارد لذا داشتن اخلاق و برخورد اسلامي و توجه به قانون از سوي نامزدها و هواداران آنها در انتخابات ضروري است.
وي افزود: نامزدهاي انتخابات بدانند كه اين دوران مقطعي است لذا با رفتارها و تندروي ها، موقعيت و جايگاه خود را لكه دار نكنند.
چاوشي با بيان اينكه رسيدن به كرسي مجلس شوراي اسلامي يك طعمه نيست بلكه تكليفي براي خدمت رساني به مردم است افزود: رسيدن به پست و مقام يك مسئوليت براي فرد انتخاب شده است و اگر مردم با اين نگاه در صحنه انتخابات وارد شوند، قطعا فرد اصلح را انتخاب مي كنند.

ایرنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید