به جریان‌سازی علیه استقلال عادت داریم | اتاق خبر
کد خبر: 338302
تاریخ انتشار: 12 اردیبهشت 1395 - 02:57
عبداللهی:
دستیار ویژه بهرام افشارزاده معتقد است هجمه ایجاد شده علیه تیمش در رابطه با داوری‌های رقابت‌های لیگ برتر موضوع جدیدی نیست و آبی‌های پایتخت به این مسئله عادت کرده‌اند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نصرالله عبداللهی درباره آخرین وضعیت تیمش و صدرنشینی آبی‌ها گفت: بعد از باخت برابر پرسپولیس، بازیکنان استقلال خودشان را پیدا کردند و کادر فنی هم به لحاظ روحی - روانی آن‌ها را به رقابت‌ها برگرداند. در حال حاضر بازیکنان استقلال مصمم هستند تا با قدرت در دو بازی آینده به میدان بروند.

وی در پاسخ به این سوال که شانس چه تیمی را بیشتر از باقی تیم‌ها می‌داند گفت: هر سه تیم به یک اندازه شانس دارند و من نمی‌توانم شانس بالایی برای هیچ یک از تیم‌ها قائل شوم.

دستیار ویژه بهرام افشارزاده در استقلال در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به هجمه ایجاد شده علیه آبی‌ها درباره داوری چیست، اظهار کرد: یک سری شیطان همیشه هستند که از این حرف‌ها می‌زنند. ما به این جریانات عادت داریم. زیاد نباید به این حرف‌ها توجه کرد. همیشه این شایعات و این حرف‌ها بوده است.

او در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا نگران نیست این هجمه‌ها در داوری دیدار تیمش برابر تراکتورسازی و صبا اثر بگذارد بیان کرد: این مسئله به کمیته داوران بستگی دارد و مطمئنا این کمیته با دقت بیشتری در چیدمان داوری‌ها دقت خواهد کرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید