راکی به تلویزیون می رود | اتاق خبر
کد خبر: 338344
تاریخ انتشار: 12 اردیبهشت 1395 - 05:24
سیلوستر استالونه بازیگر قدیمی سینما، برای کار تازه اش رسانه تلویزیون را انتخاب کرده است. مجموعه ای که او در آن بازی می کند، «اومرتا» نام دارد.

به گزارش اتاق خبر، این مجموعه بر اساس داستان «نوول» معروفی از «ماریو پازو» جنایی نویس مشهور دنیای ادبیات ساخته خواهد شد.

 
نوول ماریو پازو مثل کار معروف او «پدرخوانده»، در دنیای مافیا و آدم های درگیر آن اتفاق می افتد. «اومرتا» آخرین نوولی بود که این نویسنده نوشت.
 
کارگردانی اولین قسمت مجموعه «اومرتا» را آنتون فوکوا هنرمند مطرح سینما، به عهده دارد.
 
تماشاگران سینما و تلویزیون فوکوا را به خاطر کارگردانی درام افشاگرانه «روز تعلیم» می شناسند.
 
فیلم نامه مجموعه را جاستین هربر و آدام هوف نوشته اند و استالونه در آن، در قالب کاراکتر ریموند آپریل ظاهر خواهد شد. از آپریل به عنوان آخرین خلافکار بزرگ آمریکای دهه سی میلادی اسم می برند.
 
به نوشته هالیوود ریپورتر، کمپانی وینستن که فیلم های سینمایی مطرحی را در سه دهه اخیر تولید کرده، تولید کننده اصلی «اومرتا» خواهد بود.
 
منتقدان تلویزیونی از بازی استالونه در این مجموعه، به عنوان یک چرخش بزرگ و نقطه عطف در کارنامه هنری او اسم می برند. به گفته آن ها، تصمیم استالونه یک تصمیم بزرگ بوده است.
 
این بازیگر ایتالیایی تبار درسال 1975 با بازی در درام ورزشی «راکی» تبدیل به یک ستاره شد. وی سال قبل به خاطر فیلم «کرید»، نامزد دریافت اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل بود.
 
نوول «اومرتا»ی ماریو پوزو در سال 2000 روی پیش خوان کتاب فروشی ها قرار گرفت. این کتاب یک سال پس از مرگ نویسنده منتشر شد.
 
جام جم
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید