هزینه ۴۰۰هزارتومانی هر معتاد در کمپ | اتاق خبر
کد خبر: 338580
تاریخ انتشار: 12 اردیبهشت 1395 - 22:24
معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران با اشاره به انتقال خانم هاي شفق براي درمان متادون به كمپ گفت: بهاران جای متادونی ها نیست و برای این منظور این افراد برای ترک متادون به کمپ منتقل شدند.

به گزارش اتاق خبر، میثم امرودی با اعلام تبديل شفق به مركز نگهداري مردان، افزود: هم اکنون هیچ زن معتاد متجاهری در شفق نیست و تاكنون ٤٠٠ نفر از معتادان مرد، به اين مركز منتقل شده اند.

وي با اشاره به اين كه در واقع ١٥٠ نفر از خانم هايي كه در اين مركز بودند متاسفانه با تدابير ستاد مبارزه با مواد مخدر، در معرض درمان با متادون قرار گرفته بودند، تصريح كرد: در حال حاضر اين خانم ها به دو كمپي كه بهزيستي و ستاد مبارزه با مواد مخدر معرفي كرده با هزينه شهرداري تهران، انتقال داده شده اند.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر عدم امکان توزیع متادون در بهاران و ضرورت ترک متادون افزود: انتقال به اين دو كمپ، براي ترك اعتياد خانم ها از متادون بوده است چرا كه براي انتقال به مراكز بهاران بايد به هيچ گونه موادي اعتياد نداشته باشند.

وی با اعلام به اين كه این مددجویان بعد از بهبود به مراكز بهاران انتقال مي يابند، گفت: در مراكز بهاران با امكانات موجود، توانمند سازي روحي و رواني بر روي آن ها صورت مي گيرد.

امرودی با اشاره به انتقال مددجویان رهایی یافته از اعتیاد با متادون به دو کمپ، گفت: این افراد برای ترک متادون به کمپ منتقل می شوند که هزینه یک دوره ترک متادون را شهرداری تهران بر عهده گرفته است.

معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران، با بیان اینکه این کمپ برای ترک متادون مددجویان شفق اجاره شده است؛ هزینه نگهداری هر نفر در کمپ را  ۴۰۰ هزار تومان اعلام کرد.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید