از بازی اسماعیلی و نورافکن کیف کردم | اتاق خبر
کد خبر: 338664
تاریخ انتشار: 13 اردیبهشت 1395 - 00:14
فریبا:
پیشکسوت استقلال می‌گوید صحبت از مسائل داوری زیبنده تیم‌های بزرگ نیست.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بهتاش فریبا درباره بازگشت استقلالی‌ها به صدر جدول رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران اظهار کرد: من هم مثل همه هواداران استقلال از بازگشت این تیم به صدر جدول خوشحال هستم. قبلا هم گفته بودم روز پنجشنبه استقلال به صدر جدول برمی‌گردد. دیدار این تیم برابر سایپا به دلیل فشار و استرس بالای بازیکنان استقلال به لحاظ فنی بار خاصی نداشت ولی حسن این دیدار، کیفیت بالای جوانان استقلال مثل نورافکن و اسماعیلی بود. به شخصه از بازی این دو بازیکن کیف کردم. استقلال سرنوشت قهرمانی را حالا دست خودش می‌بیند و اگر دو بازی پیش رویش را با برتری پشت سر بگذارد، خیلی دور از ذهن است که دو تیم دیگر به این تیم برسند. از همه هواداران می‌خواهم روز یکشنبه هفته آینده، ورزشگاه آزادی را پر از جمعیت بکنند و خود من هم که سال‌ها است در ورزشگاه حاضر نشدم، برای حمایت از استقلال به آزادی می روم. این تیم در حال حاضر نیاز به حمایت هواداران دارد. فکر می‌کنم اگر استقلال از سد تراکتورسازی بگذرد، 98 درصد قهرمان لیگ خواهد بود.

فریبا در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به وضعیت پرسپولیس و کورس این تیم با استقلال در قهرمانی لیگ چیست نیز گفت: همین الان هم پرسپولیس را قهرمان لیگ می‌دانم. تیمی که از شانزدهم لیگ به صدر می‌رسد، از نظر من قهرمان است. این تجربه را سال 74-73 با آقای عبداللهی دارم. در آن زمان استقلال دوازدهم جدول بود که من و آقای عبداللهی تیم را در دست گرفتیم و به فینال هم رسیدیم ولی فلاحت زاده در دقیقه 120 گل زد و ما دوم شدیم. همه هواداران بعد از آن بازی ما را تشویق کردند و ما حس قهرمانی را داشتیم. پرسپولیسی‌ها هم الان دچار این حس هستند و فکر می‌کنم پرسپولیسی‌ها خیلی در فضای حاشیه‌ای رفتند. ذهن آنها از بازی دور شده بود و چوب این قضیه را در مقابل نفت خوردند.

پیشکسوت استقلال در پایان و در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به جوسازی پرسپولیسی‌ها علیه داوری و قضاوت‌های به زعم آنها به سود استقلال چیست هم عنوان کرد: از ابتدای فصل اگر داوری‌ها را بررسی کنید، می‌بینید که همه تیم‌ها از داوری هم ضرر کردند و هم سود بردند. یک تیم هم مثل ملوان هست که بیشتر ضرر کرده تا سود برده باشد. من هم فکر می‌کنم داور در اعلام پنالتی به سود استقلال اشتباه کرد؛ هرچند معتقدم یک پنالتی هم برای استقلال در بازی با سایپا نگرفت و به اشتباه خطا را پشت محوطه جریمه سایپا اعلام کرد. فکر می‌کنم چون به انتهای فصل رسیدیم، این مسائل بیشتر دیده می‌شود وگرنه همین پرسپولیس برابر سایپا از داوری سود برده بود. خیلی حرف از داوری و مسائل مربوط به آن زیبنده تیم‌های بزرگ نیست.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید