3 برنامه محوری سازمان جهانی تبلیغات در ایران | اتاق خبر
کد خبر: 339004
تاریخ انتشار: 13 اردیبهشت 1395 - 21:11
عضو هیئت رییسه اتاق تهران مطرح کرد:
سیده فاطمه مقیمی، دبیر هیئت عالی اجرایی سازمان جهانی تبلیغات در ایران، آموزش، توانمندسازی جوانان و رش پژوهش های بومی را از برنامه هایش برای ارتقای مارکتینگ در کشور برشمرد.

اتاق خبر- سیده فاطمه مقیمی، دبیر هیئت عالی اجرایی سازمان جهانی تبلیغات در ایران، آموزش، توانمندسازی جوانان و رش پژوهش های بومی را از برنامه هایش برای ارتقای مارکتینگ در کشور برشمرد.

در اولین جلسه مشترک هیئت عالی اجرایی و هیئت امنای نمایندگی سازمان جهانی تبلیغات IAA در جمهوری اسلامی ایران، خانم دکتر سیده فاطمه مقیمی با اجماع تمام آراء حاضر در جلسه به عنوان اولین دبیر هیئت عالی اجرایی(پرزیدنت) سازمان جهانی تبلیغات در ایران انتخاب شد. عضو هیئت رییسه اتاق تهران در گفت و گو با خبرنگار وب سایت خبری اتاق گفت: کشور ما در آستانه الحاق به سازمان تجارت جهانی است و اتفاقات خوشایندی پیش روی ماست. امیدوارم با محوریت اقتصاد درون زای برون گرا، از نظر مارکتینگ و برندینگ شرایط خوبی در کشور و بازارهای هدف صادراتی، برای تولیدکنندگان ایجاد کنیم.

مقیمی با تاکید بر اینکه تحقق اصول چشم انداز 1404، یکی از اهداف اوست گفت: بعد از لغو تحریم ها، حضور ایران در عرصه های بین المللی قوت می گیرد و مهم است که از نظر فنون و خدمات مربوط به معرفی محصولات و صنعت گران ایرانی به کشورهای دیگر در سطح قابل قبولی ظاهر شویم. آموزش، توانمندسازی جوانان و رشد پژوهش های بومی از جمله برنامه های من در هیئت اجرایی سازمان  جهانی تبلیغات برای تحقق اهداف مورد نظر است.

گفتنی است سازمان جهانی تبلیغات (IAA)، اولین و بزرگترین سازمان متمرکز درصنعت مارکتینگ و تبلیغات تجاری است و تخصص این سازمان همکاری با کشورها برای توسعه و ارتقای علوم و فنون حوزه های ارتباطی است. سابقه این سازمان در عرصه جهانی به سال 1938 باز می گردد.

منبع: اتاق تهران 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید