مرمت و آب‌بندی تونل توحید تا پایان فصل | اتاق خبر
کد خبر: 339198
تاریخ انتشار: 14 اردیبهشت 1395 - 16:38
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از مرمت و آب‌بندی تونل توحید تا پایان فصل و تهیه نرم‌افزار پایش مکانیزه پل‌های پایتخت خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، علیرضا جاوید در مورد برنامه‌های این معاونت برای مقاوم سازی سازه‌های پایتخت، گفت: مقاوم‌سازی سازه‌ها در سال جاری یکی از مهم‌ترین اولویت‌های معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران است.

 وی با بیان اینکه مقاوم سازی پل ها، تقاطع های غیر همسطح و.. در سال جاری صورت می‌گیرد، افزود: شرکت یادمان سازه پس از اتمام پروژه شهرآفتاب که در اردیبهشت ماه همزمان با برپایی نمایشگاه کتاب افتتاح شد، وظیفه مرمت، نگه‌داشت، بازساز ی و مقاوم سازی پل‌ها و تقاطع‌های غیرهمسطح را خواهد داشت که این امر کمک شایانی به ارتقای کیفیت و نگهداشت پل‌ها و سازه‌ها خواهد کرد.

 جاوید با بیان اینکه نرم افزار پایش مکانیزه پل‌ها تهیه شده است، گفت: طی برنامه پنج ساله پل‌ها و سازه‌های پایتخت بهسازی می‌شوند و پس از آن، کنترل تونل‌ها در دستور کار قرار خواهد گرفت.

 وی در مورد تونل توحید و مشکل آب‌بندی آن نیز گفت: مرمت تونل توحید پیشرفت 50 درصدی داشته است و تا بهار 95 به اتمام می‌رسد.

 معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در خاتمه افزود: تونل توحید مشکل آب‌بندی داشت و اگر لوله آبی دچار شکستگی می‌شد در داخل تونل نشت می‌کرد که در حال حاضر با همکاری دانشگاه تهران در حال تزریق داخلی و آب‌بندی تونل هستیم.

منبع: ایسنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید