هیچ تیمی اتلتیکو را با اختلاف 2 گل شکست نداده است | اتاق خبر
کد خبر: 339430
تاریخ انتشار: 15 اردیبهشت 1395 - 06:00
آمار به ضرر بایرن مونیخ
هیچ تیمی موفق نشده است اتلتیکومادرید را با اختلاف بیش از یک گل شکست بدهد.

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا‌، اتلتیکومادرید امشب در خاک آلمان به مصاف بایرن مونیخ می‌رود و برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا در میلان، تلاش خواهد کرد. اتلتیکو در دیدار رفت با تک گل سائول در ویسنته کالدرون پیروز شد.

اتلتیکو در 53 بازی این فصل تنها دو بار نتیجه‌ یک بر صفر مغلوب شده است. ویارئال و مالاگا در لالیگا این تیم را با این نتیجه‌ شکست دادند. طبق این آمار بعید به نظر می‌رسد دیدار امشب بایرن و اتلتیکو به وقت اضافه بکشد.

در این فصل هیچ تیمی نتوانسته است قرمز و سفید پوشان را با اختلاف بیشتر از یک گل شکست دهد.

آخرین شکست اتلتیکو با اختلاف دو گل به 15 فوریه سال 2015 بازمی‌گردد. همچنین هیچ تیمی به جز سلتاویگو موفق نشده است بیش از دو بار دروازه یان اوبلاک را باز کند.

اتلتیکومادرید هشت بار در این فصل شکست خورده که اغلب با نتیجه‌ دو بر یک بوده است. این تیم برابر بارسلونا و سلتاویگو با این نتیجه‌ مغلوب شده است.

اوبلاک شنبه شب برابر رایووایکانو در هفته‌ سی و هشتم لالیگا دروازه خود را بسته نگه داشت. او تاکنون در 36 بازی لیگ 16 گل دریافت کرده است و به رکورد لیانیو 18 گل در 38 هفته‌ (بهترین رکورد سامورا) خیلی نزدیک شده است. او در لیگ قهرمانان اروپا در یازده بازی ، پنج گل دریافت کرده است.

همچنین شاگردان دیگو پابلو سیمئونه با 13 پیروزی، یک تساوی و چهار شکست بهترین تیم مهمان در لالیگا به حساب می‌آیند. آن ها 40 امتیاز در بازی های خارج از خانه کسب کردند. در لیگ قهرمانان اروپا در خانه گالاتاسرای و بنفیکا پیروز و برابر آستانه و آیندهوون متوقف شدند. در نوکمپ نیز برابر بارسلونا دو بر یک شکست خوردند.

انتها‌ی‌ پیا‌م/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید