ساوه شمشکی: قول می‌دهم سهمیه‌ای از اسکی ایران برای المپیک کم نشود | اتاق خبر
کد خبر: 339455
تاریخ انتشار: 15 اردیبهشت 1395 - 07:46
به انتخابات فدراسیون فکر نمی‌کنم؛
سرپرست دبیری فدراسیون اسکی می گوید اگر شرایط کنونی فدراسیون ادامه پیدا کند، هیچ سهمیه ای از اسکی ایران برای المپیک ۲۰۱۸ کم نمی‌شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، بهرام ساوه شمشکی در نشست خبری امروز فدراسیون اسکی گفت: متاسفانه فصل اسکی گذشته را از دست دادیم و نتوانستیم مسابقات را برگزار کنیم اما رقابتهای انتخابی المپیک ۲۰۱۸ را در پیش داریم و برای آماده سازی اسکی بازان تصمیم گرفتیم تا سه دوره انتخابی برگزار کنیم که دو دوره اسنوبرد در دیزین و توچال و یک دوره آلپاین در دربندسر برگزار کردیم.

وی افزود: در رقابتهای صحرانوردی متاسفانه چون ارتفاع حداکثری ۲۵۰۰ متری مورد نیاز است نتوانستیم در این فصل جبران کنیم. انشاالله این قول را می دهم تا همان ۵ سهمیه المپیک سوچی را کسب کنیم و سهمیه ای از اسکی ایران کم نشود.

سرپرست دبیری فدراسیون اسکی و نماینده فنی فدراسیون جهانی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه آیا در انتخابات فدراسیون شرکت می کنید یا خیر گفت: در حال حاضر ما میزبانی رقابتهای جوانان چمن جهان را در پیش داریم و اولویت ما برگزار یمسابقات است. فکر می کنم در حال حاضر ورود التهاب انتخابات به اسکی کار درستی نباشد و من فقط به فکر برگزاری هر چه بهتر مسابقات هستم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید