لباس‌هایی که ما تایید می کنیم را کی‌روش و بازیکنان باید بپوشند | اتاق خبر
کد خبر: 339783
تاریخ انتشار: 15 اردیبهشت 1395 - 23:09
علی کفاشیان:
رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت: لباس هایی که ما تایید می کنیم را بازیکنان و سرمربی تیم ملی باید بپوشند و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، علی کفاشیان در مراسم رونمایی از پیراهن جدید تیم ملی فوتبال ایران گفت: ممکن است این آخرین سخنرانی من به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال ایران باشد اما هرگز دست از حمایت از تیم ملی بر نخواهم داشت.

وی افزود: حمایت از تیم ملی حمایت از پرچم ایران است. با صعود به جام جهانی قبلی میلیاردها نفر ما را دیدند و این افتخار ماست.

وی افزود: شاید این آخرین سخنرانی من به عنوان رئیس فدراسیون باشد اما هیچ وقت از کمک و حمایت از تیم ملی دریغ نمی کنم.

کفاشیان اضافه کرد: امیدوارم هیچ اقدامی این حمایت ها را متوقف نکند. من از شرکت هایی که تیم ملی را حمایت می کنند تشکر می کنم و مطمئنم که با این حمایت ها تیم ملی به جام جهانی روسیه صعود خواهد کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد غیبت کادر فنی و بازیکنان تیم ملی در مراسم رونمایی از پیراهن جدید این تیم نیز گفت: بازیکنان درگیر تیم های باشگاهی شان بودند و نیامدند!

وی در پاسخ به این پرسش که آیا لباس هایی که انتخاب کرده اید مورد تایید کی روش و بازیکنان تیم ملی هست؟ گفت: مشکلی در این زمینه وجود ندارد و لباس هایی که ما تایید می کنیم را کی روش و بازیکنان تیم ملی باید بپوشند.

انتهای یپام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید