هیات مدیره انجمن صنفی خبرنگاران فارس انتخاب شدند | اتاق خبر
کد خبر: 339989
تاریخ انتشار: 16 اردیبهشت 1395 - 19:05
با برگزاری مجمع عمومی،تصویب اساسنامه و انتخابات هیات مدیره، انجمن صنفی کارگری خبرنگاران استان فارس رسما آغاز بکار کرد.

به گزارش اتاق خبر، اولین جلسه مجمع عمومی انجمن صنفی خبرنگاران استان فارس، براساس فراخوان منتشر شده و با حضور نمایندگان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار و حاضران در جلسه اعضاء هیات مدیره این تشکل صنفی را انتخاب کردند.

براساس این گزارش، طبق قانون، ابتدا اساسنامه پیشنهادی هیات موسس در جلسه مجمع عمومی قرائت و در حضور نماینده اعزامی اداره کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی، بندهای آن با رای‌گیری شفاهی، به تایید اعضای مجمع رسید.

در ادامه با برگزاری انتخابات، مطابق بندهای اساسنامه، اعضای اولین دوره 4 عضو هیات مدیره و یک بازرس و اعضای علی‌البدل این تشکل صنفی انتخاب شدند.

براساس اعلام هیات موسس، هدف از تشکیل این انجمن، پیگیری مطالبات و نیازهای خبرنگاران و عکاسان خبری شاغل در رسانه‌های استان فارس و تلاش برای ارتقا سطح کیفی دانش و آگاهی اعضا، کمک برای رفع نیازهای رفاهی آنان و انجام فعالیت‌های صنفی مرتبط با شاغلان در این حرفه است.

پس از برگزاری انتخابات این انجمن صنفی علی محمد پشوتن با 40 رای، محمودشبان سروستانی با31 رای و زهراجعفری سروستانی با25 رای به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره برای یک دوره سه ساله انتخاب شدند.

بر همین اساس محمد جوادشلتوک کار نیز با 25 رای به عنوان بازرس انجمن انتخاب شد. دانیال طهماسبی و عباس امیری نیز به ترتیب به عنوان عضو علی البدل هیات مدیره و بازرس انتخاب شدند.

منبع: ایلنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید