کی‌روش و لیپی گزینه‌های مربیگری تیم ملی الجزایر | اتاق خبر
کد خبر: 340415
تاریخ انتشار: 18 اردیبهشت 1395 - 23:09
فرانس فوتبال از مارچلو لیپی و کارلوس کی‌روش به عنوان دو گزینه تیم ملی فوتبال الجزایر برای مربیگری تیم ملی فوتبال این کشور خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم ملی الجزایر در جام جهانی برزیل توانست به عنوان یکی از تیم‌های شگفتی‌ساز با حضور هلیل هودزیچ سرمربی فعلی ژاپن خود را نشان دهد. این تیم پس از چندین سال توانست به دور دوم رقابت‌ها برسد و در این مرحله نیز نمایش آبرومندانه‌ برابر آلمان داشت و با شکست 2 بر یک از رقابت‌ها حذف شد.

بعد از این جام الجزایر افت کرد و نتوانست با هدایت کریستین گورکف درخشش قبل خود را تکرار کند و همین باعث شد سران فوتبال الجزایر این مربی را از سمت خود برکنار کنند.

فرانس فوتبال خبر داد مسئولان فدراسیون فوتبال الجزایر به دنبال این هستند تا در آستانه شروع دور بعدی انتخابی جام جهانی در قاره آفریقا، سرمربی خود را انتخاب کنند و از مارچلو لیپی و کارلوس کی‌روش به عنوان دو گزینه نهایی نام برده‌اند.

مارچلو لیپی چندی پیش از هدایت گوانگ‌جو استعفا داد و بعد از آن اعلام کرد تمایلی به ادامه مربیگری ندارد. همچنین کارلوس کی‌روش نیز چندی پیش اعلام کرد از سمت خود در تیم ملی ایران استعفا داده تا وضعیت رییس فدراسیون فوتبال مشخص شود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید