تکلیف ماندن در لیگ را در بازی با صبا مشخص می‌کنیم | اتاق خبر
کد خبر: 340417
تاریخ انتشار: 18 اردیبهشت 1395 - 23:19
احمدزاده:
سرمربی تیم فوتبال ملوان می‌گوید که تیمش در بازی فردا برابر صبای قم تلاش می‌کند تکلیف بقای خود در لیگ برتر را روشن کند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمد احمدزاده در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر صبای قم گفت: بازی فردا بازی سرنوشت‌سازی است و می‌تواند دیدار آخر فصل را تحت‌الشعاع خودش قرار دهد و آن را به یک بازی تشریفاتی بدل کند. تمام هم و غم ما این است که فردا هر سه امتیاز بازی را بگیریم. بعد از بازی با صبا باید به این فکر باشیم که ملوان را برای فصل آینده بسازیم.

او ادامه داد: من قبلا با جدیت گفته‌ام که تنها گروهی که در طول فصل اشتباهی نداشت هواداران ما بودند که همیشه به بهترین شکل ممکن آنچه را که لیاقت یک تیم پرطرفدار است را انجام دادند. می‌دانم که آن‌ها فردا هم به بهترین شکل از ما حمایت می‌کنند و یک بار دیگر مسبب پیروزی ما خواهند شد. از هواداران به خاطر همه حمایت‌هایشان تشکر می‌کنم.

احمدزاده افزود: آنچه باشگاه می‌تواند انجام دهد و همین دقایقی پیش شخص آقای دنیامالی وعده داده شده به بازیکنان را عملی کرد، یعنی پرداخت درصدی از قرارداد بازیکنان، مطمئنا باعث افزایش روحیه آن‌ها می‌شود اما به جرات می‌توانم بگویم که در طول این مدت هیچ کدام از بازیکنان تیم و کادر فنی درباره مسائل مالی صحبت نکردند و تمام فکرشان به آماده‌سازی برای بازی‌ها معطوف بود. باشگاه خود را متعهد دانست که در قبال زحمت بازیکنان، درصد باقی مانده قرارداد بازیکنان را پرداخت کند که انجام شد.

سرمربی ملوان درباره آخرین وضعیت پژمان نوری هم گفت: پژمان شرایط همیشگی و صددرصد خود را ندارد اما برابر صبا به میدان می‌رود. متاسفانه نوری آسیب دیدگی بازی مقابل سپاهان را همچنان با خود دارد و شاید این آسیب دیدگی اگر برای هر بازیکن دیگری جز او رخ می‌داد، تا پایان فصل از بازی‌ها دور می‌ماند. تعهدی که او در قبال تیمش نشان داد، می‌تواند برای ما امیدبخش باشد اما شرایط پژمان مانند همیشه نیست.

او افزود: حسینی مصدوم است و به بازی فردا نمی‌رسد. به جز او مصدوم دیگری نداریم و همه بازیکنان را در برابر صبا داریم.

احمدزاده همچنین گفت:‌ دیگر زمانی از فصل است که تیم‌ها به خوبی همدیگر را می‌شناسند. ما به خوبی شرایط فنی صبا را می‌شناسیم. امشب برداشت‌هایی که از آنالیز صبا داشته‌ایم را به بازیکنان ارائه می‌دهیم و هرچه آن‌ها برای بازی مقابل صبا نیاز دارند را به ایشان خواهیم گفت.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید