انتخاب فرزاد مجیدی اشتباه بود | اتاق خبر
کد خبر: 340447
تاریخ انتشار: 19 اردیبهشت 1395 - 01:33
ایمان عالمی مطرح کرد:
مربی پیشین باشگاه استقلال ضمن نقد فنی دو تیم استقلال و تراکتورسازی تاکید کرد که انتخاب فرزاد مجیدی اشتباه بوده و مدیر و معاونان استقلال باید بیشتر برای این باشگاه وقت بگذارند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، ایمان عالمی به عنوان کسی که هم در تراکتورسازی و هم در استقلال مربی‌گری کرده در مورد آنالیز هر دو تیم پیش از بازی حساس این هفته گقت: استقلال شرایط خاص خودش را دارد، مگویان نیست و البته حنیف عمران‌زاده را برگرداندند، روزبه چشمی هم مصدوم است و تا جایی که من می‌دانم، محسن کریمی به تمرینات برگشته اما نمی‌دانم شرایط بازی را دارد یا نه.

وی افزود: استقلال از سوی دیگر در صدر جدول است و باید شرایطش را حفظ کند، در دفاع این تیم کندی دیده می‌شد اشتباهات فردی بیش از حد داشتند و سعی می‌کردند در کادر فنی این مشکلات را برطرف کنند که البته با مصدوم و محروم زیادی که طی بازی‌های اخیر داشتند این کار بسیار سخت بود. با این حال خسرو حیدری که برگشت و آماده شد نتایج خوبی برای استقلال رقم خورد.

عالمی در ادامه افزود: از آنطرف تراکتور در آسیا صعود کرده با توجه به ارنجی که جلوی الهلال دیدیم تقریبا می‌شود گفت که به بازیکنان اصلی استراحت داد تا با توجه به آنکه برای سهمیه می‌جنگد، بازیکنان اصلی را در آمادگی بیشتری نگه دارد. امسال صدر و ته جدول جذابیت خاصی داره شیرینی خاصی برای تماشاگران دارد و من فکر می‌کنم بازی زیبایی را ببینیم.

وی تاکید کرد: از نظر حرفه‌ای تیمی که صعود می‌کند باید شرایط دیگری را دنبال بکند، استراحت دادن تراکتورسازی هم به همین دلیل به بازیکنان اصلی طبیعی بود، رئال هم چنین کرد. این عرف است و تراکتورسازی دنبال سهمیه است، اینکه مردم در مجازی چه چیزی را پیگیری می‌کنند من نمی‌دانم اما فوتبال پاک را در میادین فوتبال می‌بینیم، حداقل من هرگز در تمام دوران بازی و مربیگری تا کنون ناپاکی ندیده‌ام، شاید بازیکنی روز خوبش نباشد اما اینکه کم کاری کند اصلا ممکن نیست.

پیشکسوت استقلال در ادامه تحلیل فنی خود از این بازی گفت: تراکتورسازی از نظر روحی و روانی و بازیکنانی که در اختیار دارد از استقلال بهتر است و آبی‌پوشان به خاطر مصدومیت چشمی و محرومیت مگویان کار مشکل تری دارد. من برتری عددی رو به سود تراکتور می‌بینم البته فراموش نکنید که استقلال تیم بزرگی است و تیم‌های بزرگ معمولا بهتر از آن عمل می‌کنند که پیش از بازی می‌توانی حدس بزنی، مخصوصا در روزهای سخت.

وی تاکید کرد: شاید تراکتورسازی تصور کند که در استقلال در دفاع مشکلاتی دارد اما در داخل زمین ممکن است استقلال نمایش دیگری اجرا کرده و تراکتور را غافلگیر کند. به هر حال امیدوارم تماشاگران تیم استقلال را از نزدیک ببینند.

عالمی در مورد غیبت‌های فرزاد مجیدی در تمرین استقلال و تاثیرات این غیبت‌ها گفت: فرزاد را بعد از بازی با پرسپولیس دیدم و متاسفانه آن روزها اتفاقی افتاد که باید بیشتر در مورد آن فکر کنیم و نباید حرمت سرپرست استقلال شکسته می‌شد، با این حال به نظر من از زمانی که برای منصور پورحیدری مشکلی ایجاد شد خلایی به وجود آمد اما فرزاد مجیدی در پوزیشن سرپرستی نبود، باید کسی را سرپرست می‌کردند که قبلا حساسیت این پست رالمس کرده باشد.

وی تاکید کرد: استقلال در شرایط حساسی است و حرف زدن در این رابطه حاشیه ایجاد می‌کند که درست نیست، با این حال برخی موارد هست که عمیق‌تر از آنست که برای یک بازی حاشیه ایجاد کند،  به نظرم آقای افشارزاده در این مورد اشتباه کرد ایشان مشاورینی دارند که به نظرم در مقاطعی از سال اشتباهاتی داشتند که جبران پذیر نبوده اما امیدواریم که تصمیمات درست جلو برود و در نهایت استقلال مجددا ضرر نکند. این باشگاه هفتاد ساله است و طرفداران زیادی هم دارد باید به آن بیشتر توجه بشود و بیشتر زمان گذاشته شود، مدیر عامل یا معاونت هایی رو انشالله به کار بگیرند که بتوانند باشگاه استقلال را اداره کنند. امیدوارم این عزیزان کمی بیشتر وقت بگذارند و استقلال بدون حاشیه کارش را دنبال کند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید