شکست یک‌نیمه‌ای استقلال برابر تراکتورسازی | اتاق خبر
کد خبر: 340714
تاریخ انتشار: 19 اردیبهشت 1395 - 18:49
نیمه نخست دیدار تیم های استقلال و تراکتورسازی با برتری 2 بر یک مهمان تبریزی به پایان رسید.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نیمه اول تیم های استقلال و تراکتورسازی با نتیجه 2 بر یک به سود تراکتورسازان به پایان رسید.

در این نیمه امین حاج محمدی در دقیقه 13 برای استقلال و آگوستو سزار در دقیقه 21 و سروش رفیعی در دقیقه 42 برای تراکتورسازی گلزنی کردند.

با توجه به حساسیت بالای بازی دو تیم بازی را پر اشتباه آغاز کردند و در ایجاد موقعیت بر روی دروازه یکدیگر چندان موفق نبودند تا اینکه استقلال در دقیقه 13 روی ارسال یک کرنر از سوی خسرو حیدری صاحب موقعیت شد و امین حاج محمدی این توپ را به گل تبدیل کرد.

در ادامه در دقیقه 19 بختیار رحمانی با یک ضربه ایستگاهی تلاش کرد دروازه استقلال را باز کند ولی توپ او را رحمتی به راحتی در آغوش گرفت.

در دقیقه 21 این دیدار تراکتورسازان گل تساوی را به ثمر رساندند. آگوستو سزار از شلوغی مقابل دروازه استقلال استفاده لازم را برد و توپ را از کنار تیرک عمودی به گل تبدیل کرد تا حساب کار یک بر یک شود.

در دقیقه31 این دیدار فرزاد حاتمی در ضد حمله تراکتوری ها صاحب موقعیت گلزنی شد اما شوت این بازیکن را رحمتی براحتی در آغوش گرفت و همین توپ یک ضد حمله را برای استقلال ایجاد کرد و ارسال خسرو حیدری برای پروپئیچ را این بازیکن با ضربه سر به اوت زد.

در اواخر این نیمه تلاش تراکتورسازان برای گل‌زنی نتیجه داد و سروش رفیعی با حرکت زیبایی در محوطه جریمه استقلال، گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

ترکیب استقلال: سید مهدی رحمتی، امید نورافکن، امین حاج محمدی، حنیف عمران زاده، میلاد فخرالدینی، فرشید اسماعیلی، امید ابراهیمی، جابر انصاری، خسرو حیدری، سجاد شهباززاده و پروپییچ.

ترکیب تراکتورسازی: محمدرضا اخباری، محمد ایران‌پوریان، خالد شفیعی، سینا عشوری، شجاع خلیل‌زاده، سروش رفیعی، آگوستو سزار، بختیار رحمانی، مهدی کیانی، سعید آقایی و فرزاد حاتمی.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید