می‌خواستیم برنده شویم اما نشد | اتاق خبر
کد خبر: 340759
تاریخ انتشار: 19 اردیبهشت 1395 - 23:24
محمدرضا مهاجری:
سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: می‌خواستیم در آخرین دیدار خانگی پیروز شویم اما نشد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل استقلال خوزستان گفت: دوست داشتیم که آخرین دیدار خانگی‌مان در لیگ پانزدهم را نبازیم. دیدید که تلاش کردیم اما روی یک غفلت گل خوردیم. حریف دیگر هیچ موقعیتی نداشت و آن موقعیت گل هم اصلا نباید وارد دروازه ما می‌شد.

وی افزود: استقلال خوزستان یک تیم شهرستانی شایسته است که لایق این جایگاه است و به آنها تبریک می‌گویم. دوست ندارم به عنوان مربی بازنده صحبت کنم، با وجود شرایط سخت در لیگ برتر ماندیم. کسانی‌که تمرینات ما را پیگیری می‌کردند می‌دیدند که در طول هفته گذشته، حتی بیشتر از دیدار با استقلال و پرسپولیس تلاش کردیم.

وی افزود: از نقطه‌ای گزیده‌ شدیم که بارها و بارها رویش تاکید کرده‌ بودیم. فصل در مشهد برای ما تمام شد اما نیاز به تقویت داریم. شانس‌های صعود به لیگ برتر، تیم‌های متمول مثل پیکان، نفت آبادان، خونه‌به‌خونه و ... هستند و کار ما برای فصل بعد سخت خواهدبود. باید از همین امروز کار را برای فصل بعد شروع کنیم. استان باید کمک کند و این روزهای سخت را کاهش دهیم.

وی در خصوص داور این دیدار گفت: وقتی می‌بازم زیاد نباید راجع به داوری صحبت کنم. داور در بعضی صحنه‌ها باید مدارا و مدیریت می‌کرد. بازیکنان را برانگیخته کردیم که زحمت بکشند و بجنگند. اما وقتی داور در در طول ۳ دقیقه به ۳ بازیکن ما کارت زرد می‌دهد، مجبور می‌شویم این بازیکنان را تعویض کنیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید