دوست دارم استقلال‌خوزستان قهرمان شود | اتاق خبر
کد خبر: 340777
تاریخ انتشار: 20 اردیبهشت 1395 - 00:39
بختیاری زاده:
سرمربی تیم فوتبال استقلال اهواز می گوید که دوست دارد استقلال خوزستان در این فصل قهرمان لیگ برتر شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سیاوش بختیاری زاده در نشست خبری پس از بازی با سایپا، اظهارکرد: در پایان فصل تیم ما نشان داد که چه جوانانی دارد و لیگ یک در فصل آینده چه جوانانی را در خود خواهد دید.

وی در خصوص بازی گفت: سایپا تیم خوب و تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه است و همان گونه که در نشست قبل از بازی گفتم، این تیم یکسری از بازی های ساده را در برابر تیم های ضعیف از دست داد و همین باعث شد که جایگاه این تیم در حال حاضر در این جای جدول باشد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال اهواز عنوان کرد: حیف شد که این بازی تماشاگر نداشت؛ همه ما تلاش می‌کنیم که تماشاگر به ورزشگاه بیاید ولی خودمان از ورود آنها جلوگیری می‌کنیم.

وی بیان کرد: در این بازی هر دو تیم میل به گلزنی داشتند که در نهایت ما با پذیرش دو گل بسیار ساده، بازی‌ای که میتوانستیم برنده آن باشیم را بسیار ساده از دست دادیم و سه امتیاز نصیب سایپا شد. این برد مبارک شان باشد. به رجبی تبریک می گویم.

بختیاری زاده گفت: تیمی که تجربه اش بیشتر از ما بود و سال های بسیار است که در لیگ بازی می کند، تلاش کرد تا در نیمه دوم با ارسال از جناحین، ما را تحت فشار قرار دهد که موفق هم شد. ما اگر کمی شانس داشتیم حداقل می توانستیم یک امتیاز از این بازی کسب کنیم.

وی در خصوص داوری هم عنوان کرد: متاسفانه داور موقیعت های 50- 50 را به سود سایپا سوت می زد، البته به نظرم عمدی در کار نبود. از دو هفته قبل سقوط ما قطعی شده بود ولی انتظار دارم که استاد عادل و کارشناسان برنامه‌اش، عادلانه درباره این صحنه ها قضاوت کنند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال اهواز در پاسخ به این سوال که پیش بینی شما از قهرمان لیگ کدام تیم است؟ گفت: پیش بینی من در این مقطع منطقی نیست؛ من تنها حرف قلب و احساسم را می گویم که دوست دارم استقلال خوزستان قهرمان شود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید